“Незламна” — це український повнометражний історико-драматичний та водночас біографічний фільм. Це фільм про бажання жити, фільм про страх втратити те, заради чого живеш. Історія про сильну, мужню, самодостатню та, врешті-решт, незламну жінку відбувається в 1937-1957 роках.
Творці фільму коротко описують стрічку так: “Любов під нескінченним вогнем супротивника, дружба з Елеонорою Рузвельт, виступ на конференції, що вплинув на хід Другої світової війни, бажання жити та страх втратити коханого чоловіка — чи справиться зі всім цим тендітна жінка? Це реальна історія Людмили Павличенко — легендарної жінки-снайпера. Солдати йшли в бій з її ім’ям на вустах, а вороги безуспішно полювали на неї. На полі бою вона бачила смерть і страждання, але найсерйознішим випробуванням стала любов, яку у неї могла забрати війна…”.
І дійсно, так все і було. Життєвий шлях Людмили Павличенко розпочався у Білій Церкві у 1916 році. На початок Другої світової війни Людмила була студенткою Київського державного університету. Коли Німеччина здійснила напад на Радянський Союз, студентка Павличенко, не вагаючись ні секунди, очолила лави добровольців. Оскільки у дівчини були спортивні досягнення у стрільбі, недивно, що вона пішла на службу в якості снайпера. Людмила здобула славу одного з найкращих снайперів Радянського Союзу.
Після поранення, в кінці 1942 року, майор Павличенко, очоливши делегацію молоді та військових, відвідала США. Там вона стала першою громадянкою СРСР, яка була допущеною до Білого Дому. Людмила навіть подружилася із Елеонорою Рузвельт, першою леді США.
Звісно ж вбивство не може бути приводом для гордості, але на війні Людмила вбила майже 400 фашистів-окупантів, врятувавши цим життя мирних людей.
Зйомки фільму відбувалися в 2013 році та в 2014 році в Києві, Кам’янці-Подільському та Одесі.
Образ Людмили Павличенко на себе приміряла Юлія Пересільд, а головну чоловічу роль зіграв Євген Циганов.
Зйомками фільму займалися 2 студії: українська “Кінороб” та російська “Новые люди”.
Проект “Незламної” вже встигли оцінити на Міжнародному Берлінському кінофестивалі, на Каннському кінофестивалі та на кінофестивалі в Одесі.
З початку 2016 року на військову службу в ЗСУ за контрактом прийняли понад 53 тисячі осіб. Свій внесок в обороноздатність України роблять і патріоти Прикарпаття. Так, у другому півріччі цього року вже понад 300 чоловіків виявили бажання служити за контрактом…
Президент України Петро Порошенко повідомив, що українська армія отримає нову партію озброєння та військової техніки. “На цей раз мова йде про бойову і транспортну авіацію, ракетно-артилерійське озброєння, танки, БМП, бронетранспортери, вантажні автомобілі…
Маємо сьогодні у Коломийському районі жваву дискусію серед представників окремих територіальних громад навколо того, для чого жителям громади потрібен статут, чи є він єдиною правовою підставою здійснення діяльності територіальної громади,яким, зрештою повинен бути цей статут…
Мова йде саме про так звану “Спілку православних журналістів”, яка останнім часом взялась активно заповнювати інформаційний простір матеріалами аж надто сумнівними щодо правдивості, об’єктивності та порядності…
У мережу попав запис запис телефонної розмови між командирами козачих бандформувань, які контролювали міста Антрацит і Свердловськ на півдні Луганської області у 2014-2015 роках – Владиславом Брициним і Олександром Гайдеєм (також відомий, як ”Рим”)…
Є щось знакове в тому, що півострів завжди був більше символом, ніж просто місцем. 1954 року Микита Хрущов передавав його Україні, зокрема, в честь трьохсотріччя Переяславської ради. А за шість десятиліть анексія Криму поставила крапку в розмовах про єдність двох держав…
“Революція гідності” і згодом окупація АР Крим та подальше збройне протистояння на сході України спричинили в свою чергу розмежування релігійного середовища України за ознакою ставлення до процесу національного державотворення…
Російська пропаганда продовжує створювати ілюзії “міжнародної підтримки Росії”. Відповідно до останніх повідомлень російських ЗМІ, Федеративна Республіка Німеччина вимагає повернути Російську Федерацію у міжнародний клуб країн “Велика вісімка”…
Усі ми із задоволенням зустрічаємо зиму, іноді забуваючи про небезпеку, яку може приховувати лід. Щоб ні з ким не трапилося лиха, потрібно обережно поводитись на льоду. Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка, і не витримує маси навіть маленької дитини…
На жаль, на території області і далі продовжують мати місце випадки пожеж із загибеллю людей на них. Так, 21 січня на одному із обійсть в селищі Печеніжин Коломийського району виникло загорання на першому поверсі двохповерхової літньої кухні. На місці пожежі було виявлено тіло загиблого домогосподаря…