11 вересня культурно-мистецький центр “Є” запрошує на фотовиставку Катерини Радченко (Одеса) “Погляд крізь стіну”. Відкриття – 11 вересня, 19 година, 5 поверх. Тривалість: 11 – 24 вересня.
Китай ніби далеко, але насправді він в більшості речах, які нас оточують. Процес глобалізації непомітно підмінює поняття. Тепер ця країна асоціюється у нас лише з дешевим одягом, копіями мультимедійних технологій, робочою силою та багато чим іншим, що приводить до асоціативного ряду: Китай – це всесвітній ринок.
У цьому контексті забувається головне - це країна найстаріших традицій, конфуціанства та даосизму, інших філософсько-етичних напрямків, які лягли в основу людських цінностей.
Цінність… Що є цінним для нас? Як змінюються пріоритети у часі та просторі?
Про проект: головною метою проекту було не лише показати життя та побут сучасного Китаю, а й спроба показати її справжність, відкритість, гостинність та… відмінність. Але все ж таки не це головне, а головне те, що об’єднує всіх людей – це звичайні, але щирі та справжні емоції, почуття, дії. Те, на що ми з кожним днем все менше звертаємо уваги, занурюємося у вирій буденності та змінюємо ціннісні акценти. Ми забуваємо звичайні речі, що біля нас є найгарніші гори, чи найлагідніше море; що вже півроку не бачились з найкращим другом; та забули як то просто притулитись до щоки коханої людини та насолодитись тишею та спокоєм разом…ми багато чого забули. А коли згадуємо, інколи, вже буває пізно.
Не поспішайте! Насолоджуйтеся кожною миттєвістю, всьому свій час. Це банальні речі, до яких ще раз хочеться привернути увагу, спробувати зробити це через кольорові картинки з Китаю, де вміють насолоджуватися та цінувати звичайні речі.
Про автора. Катерина Радченко: навчаюсь… мандрую… творю… насолоджуюсь…
Банальна інформація, яка не дає уявлення про людину: народилась та проживає в сонячній Одесі, дві вищі освіти (філософія та журналістика), на цей час – аспірантура. Працювала фотокореспондентом в деяких газетах та футбольному клубі. З 2004 року – організація різноманітних мистецьких акцій (фестивалів, виставок, проектів) в Україні та за її межами, популяризація мистецтва. З 2006 р. - арт-директор клубу “Вихід” (Одеса), засновниця організації “Мистецькі мандри”.
Шкідливі звички – пристрасть до подорожей, активних видів спорту та авантюрним вчинкам.
Фотографія – як приємне хобі, яке іноді приносить прибуток.
Мистецтво – як спосіб життя.
Творчість – процес самореалізації.
Знання – те, чим необхідно ділитись.
Обговорити на форумі
Патріоти Прикарпаття ідуть на службу за контрактом
2016-11-23 02:59:12
З початку 2016 року на військову службу в ЗСУ за контрактом прийняли понад 53 тисячі осіб. Свій внесок в обороноздатність України роблять і патріоти Прикарпаття. Так, у другому півріччі цього року вже понад 300 чоловіків виявили бажання служити за контрактом…
|
Президент оголосив про передачу ЗСУ нових літаків, ракет, танків та про початок розробки нового ракетного озброєння
2016-11-23 02:50:01
Президент України Петро Порошенко повідомив, що українська армія отримає нову партію озброєння та військової техніки. “На цей раз мова йде про бойову і транспортну авіацію, ракетно-артилерійське озброєння, танки, БМП, бронетранспортери, вантажні автомобілі…
|
Територіальні громади, їх статути: що, як і для кого?
2016-11-11 10:50:33
Маємо сьогодні у Коломийському районі жваву дискусію серед представників окремих територіальних громад навколо того, для чого жителям громади потрібен статут, чи є він єдиною правовою підставою здійснення діяльності територіальної громади,яким, зрештою повинен бути цей статут…
|
Обережно: "Спілка православних журналістів"
2016-06-02 07:38:51
Мова йде саме про так звану “Спілку православних журналістів”, яка останнім часом взялась активно заповнювати інформаційний простір матеріалами аж надто сумнівними щодо правдивості, об’єктивності та порядності…
|
Як козачі отамани ділили прибуток від продажу вугілля з окупованих територій в РФ
2016-05-18 12:48:23
У мережу попав запис запис телефонної розмови між командирами козачих бандформувань, які контролювали міста Антрацит і Свердловськ на півдні Луганської області у 2014-2015 роках – Владиславом Брициним і Олександром Гайдеєм (також відомий, як ”Рим”)…
|
Дива не сталось: Крим – це Україна!
2016-04-19 02:55:40
Є щось знакове в тому, що півострів завжди був більше символом, ніж просто місцем. 1954 року Микита Хрущов передавав його Україні, зокрема, в честь трьохсотріччя Переяславської ради. А за шість десятиліть анексія Криму поставила крапку в розмовах про єдність двох держав…
|
Обов’язок церкви – нести мир і любов
2016-02-17 02:45:28
“Революція гідності” і згодом окупація АР Крим та подальше збройне протистояння на сході України спричинили в свою чергу розмежування релігійного середовища України за ознакою ставлення до процесу національного державотворення…
|
Чергові ілюзії російської пропаганди
2016-01-28 03:10:58
Російська пропаганда продовжує створювати ілюзії “міжнародної підтримки Росії”. Відповідно до останніх повідомлень російських ЗМІ, Федеративна Республіка Німеччина вимагає повернути Російську Федерацію у міжнародний клуб країн “Велика вісімка”…
|
Загибель на водних об'єктах
2016-01-26 03:47:30
Усі ми із задоволенням зустрічаємо зиму, іноді забуваючи про небезпеку, яку може приховувати лід. Щоб ні з ким не трапилося лиха, потрібно обережно поводитись на льоду. Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка, і не витримує маси навіть маленької дитини…
|
На Коломийщині у вогні загинула людина
2016-01-26 03:42:56
На жаль, на території області і далі продовжують мати місце випадки пожеж із загибеллю людей на них. Так, 21 січня на одному із обійсть в селищі Печеніжин Коломийського району виникло загорання на першому поверсі двохповерхової літньої кухні. На місці пожежі було виявлено тіло загиблого домогосподаря…
|