Коломийська міська рада повідомляє, що до нашого міста надійшов гуманітарний вантаж з Херсонської області. Це продукти харчування: помідори, картопля, морква, цибуля, пшеничне борошно та ін. Мешканці Коломиї, які постраждали від наслідків повені та включені до списків на отримання грошової компенсації або уже отримали її, запрошуються в товариство „Червоного Хреста” по вул.Петлюри, 24 дня надання їм гуманітарної допомоги у вигляді продуктів харчування та одягу. Додаткові консультації за телефоном 2-69-25.
На Запрутті страйкують. Мешканці Залуччя, Ганева та Дебеславців не розуміють чому і досі у них немає газу. Його погодилася, надати Спільне Українсько – Канадське підприємство “Коломийська нафтогазова компанія “Дельта”, однак є проблеми з ВАТ “Івано – Франківськ облгаз”.
Сторони у середу ніби то погодилися на спільні дії. Однак чи буде газ у Запрутті покаже завтрашній день В зону страйку їздили журналісти нашого телеканалу.
12 серпня, перший віце-прем’єр-міністр України Олександр Турчинов перебував з робочою поїздкою в Івано-Франківській області. В Івано-Франківську він провів розширену нараду з питань проектування та будівництва об’єктів, що потребують першочергового відновлення та ремонту в зоні стихійного лиха, та засідання центрального і обласного штабів з ліквідації наслідків стихії, що сталася 23-27 липня.За інформацією управління у зв’язках із ЗМІ Секретаріату Кабміну, очолюваний першим віце-прем’єром Центральний штаб з ліквідації наслідків стихії працюватиме “на постійній основі”, допоки на теренах усіх 6 постраждалих від липневої повені областей - Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Чернівецької, Тернопільської та Вінницької – не будуть закінченні відновлювальні роботи.
Одразу три транспортних засоби стали сьогодні учасниками ДТП. Зіткнення сталося на вулиці Мазепи. Обійшлося без жертв. Деталі з місця події розкаже державтоінспектор Богдан Кузик.
Підприємці “Водолію” допомагають мешканцям Верхнього Вербіжа. У вівторок вантажний бус привіз до постраждалого села більше тони гуманітарної допомоги. Організатором акції стала приватний підприємець Маргарита Широкова. Разом з нею їздив і наш журналіст Богдан Малецький.
Власників туристичних організацій, готелів, приватних садиб, туристичних баз Івано-Франківської області запрошують взяти участь в акції “Вдячне Прикарпаття”, що триватиме до 1 грудня. Усі організації, що долучаться до акції “Вдячне Прикарпаття”, візьмуть на себе зобов’язання: гостям краю з інших областей надавати знижку на свої послуги від 10 до 20%. Про це 13 серпня ЗІКу повідомили в управлінні туризму обласної державної адміністрації. Як зазначають організатори акції з Регіонального туристично-інформаційного центру, метою такої ініціативи є не лише вияв вдячності краян за ту величезну допомогу, яку надали й продовжують надавати постраждалій від повені Івано-Франківщині інші регіони, а й просування прикарпатського туристичного продукту, репутація якого похитнулося у зв’язку зі стихією. Інформація про акцію “Вдячне Прикарпаття” буде розміщена на сайтах обласної державної адміністрації та обласної ради з переліком усіх організацій, які братимуть у ній участь.
Продавці із центрального продовольчого ринку торгуватимуть на вулиці. Це вигідно. Там нічого не треба платити, не треба проходити жодних санітарних та ветеринарних перевірок. Так кажуть підприємці, що торгують продуктовим товаром. Вони вимагають від коломийської влади ліквідувати стихійну торгівлю і навести порядок в середмісті писанкової Коломиї. Це питання сьогодні бурхливо обговорювалося на сесії міської ради. Там була Надія Ніплюхіна. Деталі від неї.
Обговорювали на сесії міської ради і діяльність газети “Коломийський вісник”. Зокрема, секретар міської ради Ігор Граділь повідомив, що до них надійшло понад 30 заяв від політичних партій, громадських організацій, педагогічних колективів, студентів. Всі вони стосуються інформаційної діяльності творчого колективу коломийської газети.
12 серпня, у Калуші голова фонду Держмайна України Валентина Семенюк-Самсоненко під час візиту в Івано-Франківську область зустрілась з генеральними директорами ЗАТ “Лукор” Сергієм Чмихаловим і ЗАТ “Лукойл-Нафтохім” Олексієм Смирновим. Голова Фонду дала доручення в місячний термін відпрацювати мирову угоду з тим аби збанкрутіла ВАТ “Оріана”, інвесторами, якої є згадані підприємства, відновила свою роботу. Про це повідомили у прес-службі голови Івано-Франківської облради. Під час зустрічі йшлося про можливість відпрацювання мирової угоди із залученням до робочої групи представників Фонду держмайна, галузевого міністерства та інвесторів. Валентина Семенюк-Самсоненко запевнила, що держава зацікавлена в тому, аби підприємство працювало.
Тепер майбутні батьки перед народженням дитина повинні думати не лише про речі для немовлят. Їм слід подбати і про майбутнє виховання – можливість дитини відвідувати дитячий садок. Коломийські матері стверджують, щоб у два роки туди потрапило чадо, дитину потрібно записати як мінімум за півроку. Чи зможуть всі бажаючі цього року відвідувати садок і чи готові дошкільні навчальні заклади до нового сезону дізнавалась наш кореспондент Уляна Дрючкова.
Проект стадіону до “Євро-2012” у Львові на вул. Стрийській – вул. Кільцевій уже пройшов державну експертизу і отримавдозвіл на будівництво. У п’ятницю, 15 серпня, розпочнеться перший етап будівництва. Крім того, наступного тижня буде підписано угоду з з Alpine Bau Gmbh про генпідряд. Про це 13 серпня, під час прес-конференції повідомив директор департаменту “Євро-2012” Олег Засадний. “Перший етап будівництва стадіону триватиме 1-1,5 місяця. Він включає підготовку будівельного майданчика, встановлення вагончиків для працівників, профілювання земельної ділянки. Уже сьогодні має початися покіс трави та зняття шару родючого ґрунту. Також на ділянці проведуть детальні геологічні дослідження, адже раніше ми провели тільки пілотні”, – розповів Засадний. А про досягнення коломийських спортсменів після реклами.
Срібною призеркою чемпіонату Європи з жиму лежачи стала коломиянка Марія Чепіль. Змагання проходили з 7 по 12-те серпня у Братіславі. Наша спортсменка підняла штангу вагою 110 кг, і стала другою серед 11-ти ліфтерок її вагової категорії. Загалом участь у змаганнях брали 200 чоловіків та жінок з 30-ти країн Європи. Зі спортсменкою та її наставниками спілкувалась Н.Яковин.
13 серпня - Всесвітній день лівш (ліворуких). Всесвітній день ліворуких (лівш, шульг) вперше відзначали 13 серпня 1992 року по ініціативі британського Клубу лівш, створеного в 1990 році. В цей день лівші всього світу прагнуть привернути увагу виробників товарів до необхідності враховувати і їхні зручності, влаштовують різні заходи і змагання. Однак головною стурбованістю Клубу лівш Великобританії є те, що в багатьох школах країни дітей-лівш як і раніше прагнуть перевчити до письма правою рукою, що викликає психологічні стреси і знижує успішність учнів. Звичайно, подібні проблеми мають місце не лише у Великобританії, але й в Україні та інших країнах. Ліва-права, права-ліва не важливо. головне творити цими руками тільки добрі справи. Хай все у вас буде гарадз. І частіше вмикайте телеканал НТК.
З початку 2016 року на військову службу в ЗСУ за контрактом прийняли понад 53 тисячі осіб. Свій внесок в обороноздатність України роблять і патріоти Прикарпаття. Так, у другому півріччі цього року вже понад 300 чоловіків виявили бажання служити за контрактом…
Президент України Петро Порошенко повідомив, що українська армія отримає нову партію озброєння та військової техніки. “На цей раз мова йде про бойову і транспортну авіацію, ракетно-артилерійське озброєння, танки, БМП, бронетранспортери, вантажні автомобілі…
Маємо сьогодні у Коломийському районі жваву дискусію серед представників окремих територіальних громад навколо того, для чого жителям громади потрібен статут, чи є він єдиною правовою підставою здійснення діяльності територіальної громади,яким, зрештою повинен бути цей статут…
Мова йде саме про так звану “Спілку православних журналістів”, яка останнім часом взялась активно заповнювати інформаційний простір матеріалами аж надто сумнівними щодо правдивості, об’єктивності та порядності…
У мережу попав запис запис телефонної розмови між командирами козачих бандформувань, які контролювали міста Антрацит і Свердловськ на півдні Луганської області у 2014-2015 роках – Владиславом Брициним і Олександром Гайдеєм (також відомий, як ”Рим”)…
Є щось знакове в тому, що півострів завжди був більше символом, ніж просто місцем. 1954 року Микита Хрущов передавав його Україні, зокрема, в честь трьохсотріччя Переяславської ради. А за шість десятиліть анексія Криму поставила крапку в розмовах про єдність двох держав…
“Революція гідності” і згодом окупація АР Крим та подальше збройне протистояння на сході України спричинили в свою чергу розмежування релігійного середовища України за ознакою ставлення до процесу національного державотворення…
Російська пропаганда продовжує створювати ілюзії “міжнародної підтримки Росії”. Відповідно до останніх повідомлень російських ЗМІ, Федеративна Республіка Німеччина вимагає повернути Російську Федерацію у міжнародний клуб країн “Велика вісімка”…
Усі ми із задоволенням зустрічаємо зиму, іноді забуваючи про небезпеку, яку може приховувати лід. Щоб ні з ким не трапилося лиха, потрібно обережно поводитись на льоду. Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка, і не витримує маси навіть маленької дитини…
На жаль, на території області і далі продовжують мати місце випадки пожеж із загибеллю людей на них. Так, 21 січня на одному із обійсть в селищі Печеніжин Коломийського району виникло загорання на першому поверсі двохповерхової літньої кухні. На місці пожежі було виявлено тіло загиблого домогосподаря…