“Насамперед, я хочу подякувати кожному небайдужому івано-франківцю за боротьбу протягом 3-х місяців. В першу чергу, тим, хто був у Києві, - нашим студентам, самообороні, воїнам-афганцям, Правому сектору, медикам, підприємцям, церкві - всім активістам Майдану.
Але вважаю перемогу, яку ми спільно здобули, недостатньою. Ця перемога є проміжною, але не остаточною. Ми не повинні повторити помилки 2004 року після Помаранчевої революції.
Сьогодні є відчуття дежавю. Адже у період з 21 лютого цього року до сьогоднішнього дня я не почув про жодне затримання чи арешт - ні Януковича, ні Захарченка, ні Пшонки, ні Клюєва, ні Клименка, ні Шуляка, ні Асавалюка (який керував групою снайперів), ні Добкіна та Кернеса разом з іншими особами, які розпалюють сепаратистські настрої і грубо порушують Конституцію України.
Тому, коли я чую заяви народного депутата Єфрємова, Партії регіонів, в яких сказано про “сором в очах українського народу”, то хочу сказати, що у активістів Майдану, батьків загиблих “сорому в очах” не має, а є лише сум та жаль.
Мені прикро дивитись, коли замість того, щоб проводити повну люстрацію, у Верховній Раді дехто з представників опозиції здоровкається та обіймається з представниками Партії регіонів. Замість того, щоб, принаймні, вигнати комуністів з Верховної Ради, ми сьогодні по-телебаченню слухаємо, які вони бідні та нещасні, бо по всій Україні масово зносять пам’ятники Леніну та інші символи тоталітарно-комуністичного режиму. Адже після усього цього Компартія має бути заборонена.
Мені сумно було дивитись і на деякі події на місцевому рівні. Коли 20 лютого у Києві вбивали наших дітей, наших людей, в Івано-Франківську відбувалась сесія обласної ради, на якій формувався облвиконком і ділились посади. Я вважаю, що вона мала бути припинена.
Вчора, коли ми ховали Романа Гурика, світлу дитину, Василь Фелик проводив прес-конференцію. У мене виникає запитання, що він досі робить у своєму кабінеті, адже сам публічно показав свою заяву на звільнення. Так само виникає запитання, що до цих пір робить на своїй посаді начальник міської міліції.
Всі ці факти я вважаю проявом цинізму, в тому числі щодо тих людей, які зараз сидять в цьому залі - представників Самооборони, афганців, студентського спротиву. Адже саме вони, коли міліція виявила бездіяльність, здійснювали патрулювання вулиць міста і забезпечували правопорядок.
Тому, як людина, яка дуже чітко висловлювала свою позицію ще минулого року після побиття студентів на Майдані і до сьогодні, маю право вимагати припинення таких речей та втілення в життя усього того, за що боролися і гинули люди.
Розумію, що дехто цю заяву почне перекручувати і говорити про самопіар. Тому, офіційно заявляю, що я не стою і не збираюся стояти в черзі за будь-якою посадою чи портфелем. Мені посади не потрібні. Я сьогодні маю посаду, яку мені довірили люди, посаду міського голови. Але насамперед, попри посаду, потрібно бути людиною.”
З початку 2016 року на військову службу в ЗСУ за контрактом прийняли понад 53 тисячі осіб. Свій внесок в обороноздатність України роблять і патріоти Прикарпаття. Так, у другому півріччі цього року вже понад 300 чоловіків виявили бажання служити за контрактом…
Президент України Петро Порошенко повідомив, що українська армія отримає нову партію озброєння та військової техніки. “На цей раз мова йде про бойову і транспортну авіацію, ракетно-артилерійське озброєння, танки, БМП, бронетранспортери, вантажні автомобілі…
Маємо сьогодні у Коломийському районі жваву дискусію серед представників окремих територіальних громад навколо того, для чого жителям громади потрібен статут, чи є він єдиною правовою підставою здійснення діяльності територіальної громади,яким, зрештою повинен бути цей статут…
Мова йде саме про так звану “Спілку православних журналістів”, яка останнім часом взялась активно заповнювати інформаційний простір матеріалами аж надто сумнівними щодо правдивості, об’єктивності та порядності…
У мережу попав запис запис телефонної розмови між командирами козачих бандформувань, які контролювали міста Антрацит і Свердловськ на півдні Луганської області у 2014-2015 роках – Владиславом Брициним і Олександром Гайдеєм (також відомий, як ”Рим”)…
Є щось знакове в тому, що півострів завжди був більше символом, ніж просто місцем. 1954 року Микита Хрущов передавав його Україні, зокрема, в честь трьохсотріччя Переяславської ради. А за шість десятиліть анексія Криму поставила крапку в розмовах про єдність двох держав…
“Революція гідності” і згодом окупація АР Крим та подальше збройне протистояння на сході України спричинили в свою чергу розмежування релігійного середовища України за ознакою ставлення до процесу національного державотворення…
Російська пропаганда продовжує створювати ілюзії “міжнародної підтримки Росії”. Відповідно до останніх повідомлень російських ЗМІ, Федеративна Республіка Німеччина вимагає повернути Російську Федерацію у міжнародний клуб країн “Велика вісімка”…
Усі ми із задоволенням зустрічаємо зиму, іноді забуваючи про небезпеку, яку може приховувати лід. Щоб ні з ким не трапилося лиха, потрібно обережно поводитись на льоду. Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка, і не витримує маси навіть маленької дитини…
На жаль, на території області і далі продовжують мати місце випадки пожеж із загибеллю людей на них. Так, 21 січня на одному із обійсть в селищі Печеніжин Коломийського району виникло загорання на першому поверсі двохповерхової літньої кухні. На місці пожежі було виявлено тіло загиблого домогосподаря…