Я — це музика. Так характеризує себе молодий піаніст Лука Затравкін. Позашлюбний син найвідомішого російського художника сучасності Нікаса Сафронова завітав до Івано-Франківська з концертом. Каже, до цього його спонукав товариш — скрипаль-емігрант зі Львова Василь Попадюк.
Як і останній, Лука Затравкін здивував прикарпатців не лише шаленою енергетикою, але й яскравим шоу, на яке він перетворює власну гру на фортепіано. Він — підкорювач великих концертних залів, палаців та навіть стадіонів. Адже нині саме такий тип класичного музиканта з прогресивними поглядами — в тренді.
Його вчителем і натхненником в музиці була мама — професійний музикант, колишній викладач Московської консерваторії. Грати хлопчик почав у п’ять з половиною років. З Фондом для обдарованих дітей «Нові імена» юний музикант об’їздив близько десяти країн Європи. А вже в 11-річному віці отримав статус почесного професора Швейцарської консерваторії.
Концертна програма молодого піаніста називається «Велика Класика». У ній лунають в супроводі різноманітних візуальних образів та гри зі світлом лунають знайомі твори Бетховена, Баха, Шопена та інших безсмертних композиторів. Самого виконавця називають молодим Рахманіновим.
Лука Затравкін — лауреат 16 міжнародних конкурсів. А тепер — ще й ініціатор нового музичного змагання імені Чайковського в Україні. Проводитимуть його у Черкасах. До Івано-Франківська музикант також обіцяв повернутися.
З початку 2016 року на військову службу в ЗСУ за контрактом прийняли понад 53 тисячі осіб. Свій внесок в обороноздатність України роблять і патріоти Прикарпаття. Так, у другому півріччі цього року вже понад 300 чоловіків виявили бажання служити за контрактом…
Президент України Петро Порошенко повідомив, що українська армія отримає нову партію озброєння та військової техніки. “На цей раз мова йде про бойову і транспортну авіацію, ракетно-артилерійське озброєння, танки, БМП, бронетранспортери, вантажні автомобілі…
Маємо сьогодні у Коломийському районі жваву дискусію серед представників окремих територіальних громад навколо того, для чого жителям громади потрібен статут, чи є він єдиною правовою підставою здійснення діяльності територіальної громади,яким, зрештою повинен бути цей статут…
Мова йде саме про так звану “Спілку православних журналістів”, яка останнім часом взялась активно заповнювати інформаційний простір матеріалами аж надто сумнівними щодо правдивості, об’єктивності та порядності…
У мережу попав запис запис телефонної розмови між командирами козачих бандформувань, які контролювали міста Антрацит і Свердловськ на півдні Луганської області у 2014-2015 роках – Владиславом Брициним і Олександром Гайдеєм (також відомий, як ”Рим”)…
Є щось знакове в тому, що півострів завжди був більше символом, ніж просто місцем. 1954 року Микита Хрущов передавав його Україні, зокрема, в честь трьохсотріччя Переяславської ради. А за шість десятиліть анексія Криму поставила крапку в розмовах про єдність двох держав…
“Революція гідності” і згодом окупація АР Крим та подальше збройне протистояння на сході України спричинили в свою чергу розмежування релігійного середовища України за ознакою ставлення до процесу національного державотворення…
Російська пропаганда продовжує створювати ілюзії “міжнародної підтримки Росії”. Відповідно до останніх повідомлень російських ЗМІ, Федеративна Республіка Німеччина вимагає повернути Російську Федерацію у міжнародний клуб країн “Велика вісімка”…
Усі ми із задоволенням зустрічаємо зиму, іноді забуваючи про небезпеку, яку може приховувати лід. Щоб ні з ким не трапилося лиха, потрібно обережно поводитись на льоду. Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка, і не витримує маси навіть маленької дитини…
На жаль, на території області і далі продовжують мати місце випадки пожеж із загибеллю людей на них. Так, 21 січня на одному із обійсть в селищі Печеніжин Коломийського району виникло загорання на першому поверсі двохповерхової літньої кухні. На місці пожежі було виявлено тіло загиблого домогосподаря…