Відомий угорський винахідник Ерно Рубік створив нову логічну головоломку Рубік-360. Попередня його витівка - шалено популярний кубик Рубіка - вже по достоїнству оцінена і дорослими, і дітьми. Продажі головоломки перетнули межу в 350 мільйонів штук.
Розроблений в 1974 році, кубик Рубіка став захопленням 80-х років. Варіанти вирішення головоломки друкували науково-популярні журнали, по збірці кубика влаштовували чемпіонати і фіксували світові рекорди. З’ясувалося, що стандартний кубик Рубіка має 43 252 003 274 489 856 000 можливі варіанти, повідомляє Новости технологий.
Останнім чемпіоном в цій галузі вважають Еріка Аккерсдійка з Голландії - він зібрав кубик Рубіка за 7,08 секунди, побивши попередній рекорд в 7,9 секунди. А саме незвичайне рішення головоломки продемонстрував Анссі Ванхала з Фінляндії: він зібрав кубик ногами за 49,33 секунди.
Час покаже, чи стане нова головоломка Ерно Рубіка такою ж популярною, як попередня.
Рубік-360 являє собою три поміщені один в одного прозорі сфери. У центрі внутрішньої сфери знаходяться шість різнокольорових кульок. Всі ці кулі потрібно вивести назовні, і якомога швидше. Здавалося б, що вигнати кульки із внутрішніх сфер, розкручуючи іграшку, а потім загнати їх під “рідні” куполи і замкнути там за допомогою повороту двох чорних ручок досить просто, проте це не так.
Вперше Рубік-360 був представлений на ярмарку іграшок в Німеччині в лютому 2009 року. А вже в серпні перший головоломки повинні надійти в продаж у Великобританії.
З початку 2016 року на військову службу в ЗСУ за контрактом прийняли понад 53 тисячі осіб. Свій внесок в обороноздатність України роблять і патріоти Прикарпаття. Так, у другому півріччі цього року вже понад 300 чоловіків виявили бажання служити за контрактом…
Президент України Петро Порошенко повідомив, що українська армія отримає нову партію озброєння та військової техніки. “На цей раз мова йде про бойову і транспортну авіацію, ракетно-артилерійське озброєння, танки, БМП, бронетранспортери, вантажні автомобілі…
Маємо сьогодні у Коломийському районі жваву дискусію серед представників окремих територіальних громад навколо того, для чого жителям громади потрібен статут, чи є він єдиною правовою підставою здійснення діяльності територіальної громади,яким, зрештою повинен бути цей статут…
Мова йде саме про так звану “Спілку православних журналістів”, яка останнім часом взялась активно заповнювати інформаційний простір матеріалами аж надто сумнівними щодо правдивості, об’єктивності та порядності…
У мережу попав запис запис телефонної розмови між командирами козачих бандформувань, які контролювали міста Антрацит і Свердловськ на півдні Луганської області у 2014-2015 роках – Владиславом Брициним і Олександром Гайдеєм (також відомий, як ”Рим”)…
Є щось знакове в тому, що півострів завжди був більше символом, ніж просто місцем. 1954 року Микита Хрущов передавав його Україні, зокрема, в честь трьохсотріччя Переяславської ради. А за шість десятиліть анексія Криму поставила крапку в розмовах про єдність двох держав…
“Революція гідності” і згодом окупація АР Крим та подальше збройне протистояння на сході України спричинили в свою чергу розмежування релігійного середовища України за ознакою ставлення до процесу національного державотворення…
Російська пропаганда продовжує створювати ілюзії “міжнародної підтримки Росії”. Відповідно до останніх повідомлень російських ЗМІ, Федеративна Республіка Німеччина вимагає повернути Російську Федерацію у міжнародний клуб країн “Велика вісімка”…
Усі ми із задоволенням зустрічаємо зиму, іноді забуваючи про небезпеку, яку може приховувати лід. Щоб ні з ким не трапилося лиха, потрібно обережно поводитись на льоду. Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка, і не витримує маси навіть маленької дитини…
На жаль, на території області і далі продовжують мати місце випадки пожеж із загибеллю людей на них. Так, 21 січня на одному із обійсть в селищі Печеніжин Коломийського району виникло загорання на першому поверсі двохповерхової літньої кухні. На місці пожежі було виявлено тіло загиблого домогосподаря…