На територіях, підконтрольних сепаратистам, а також у прифронтовій зоні мовлять 10 інформаційних російських телеканалів, але немає можливості дивитися жодного українського, тому навіть проукраїнськи налаштовані люди починають вірити російській пропаганді. Про це в ефірі програми “Ми разом” заявила керівник проекту з моніторингу регіональних медіа Світлана Єременко.
“Ці люди перебувають не лише в окупації військовій, але й в інформаційній окупації. І українська влада за весь цей час нічого не зробила, аби донести інформацію до цих людей. Не працює жоден український канал, зате працюють десять новинних й до сорока інших каналів російських взагалі”, - зазначила Єременко.
За її словами, не доноситься інформація й через друковані ЗМІ.
“До війни ми моніторили шість регіональних видань друкованих і два сайти. Зараз з них виходить лише газета “Донецкие новости” Ріната Ахметова. Але вона, на жаль, не стільки висвітлює події в області, як просто рекламує фонд Ахметова”, - пояснює експерт.
Усі інші видання, зазначає Єременко, перестали виходити, оскільки їхніх редакторів сепаратисти “запросили на профілактичну бесіду й пригрозили розстріляти просто на площі”.
Коментуючи цю ситуацію голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова й інформації Вікторія Сюмар сказала Радіо Свобода, що “агенти впливу, які дуже серйозно зав’язані на російських інтересах і на співпраці з Росією”, свідомо саботують зміцнення українського медіапростору.
Крім того, соціологічні опитування свідчать, що 71,8 відсотка жителів Словʼянська і Краматорська вважають нинішнє керівництво Українивинним у ситуації на Донбасі. Словʼянськ і Краматорськ - міста на Донеччині, які упродовж певного часу перебували під контролем проросійських бойовиків, влітку були звільнені українськими військами і зараз контролюються українською владою.
З квітня 2014 року на території Донецької та Луганської областей проводиться антитерористична операція. Частину цих областей контролюють проросійські сепаратисти.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).