Звичайні батарейки та акумулятори, якими ми користуємось щодня та викидаємо у смітник в разі їхньої непридатності, насправді несуть чималу загрозу довкіллю. Та є вихід.
Екологи Надвірної знайшли вихід із ситуації, виявивши підприємство, яке переробляє відпрацьовані батарейки та акумулятори. Львівський завод “Аргентум” приймає таку сировину без обмежень. Потрібно лише налагодити її роздільний збір, що і зробили надвірнянські активісти. У 5 школах та 4 великих магазинах Надвірної встановлено ємності для такого особливого виду сміття, і охочих не довелося довго чекати.
Голова “Екологічного гірського клубу м. Надвірна” Андрій Круп’як на смітті вже “з’їв зуби”:
Після того, як контейнери наповняться батарейками, їх поштою відправляють до Львова. Надвірна знана своїми експериментами зі сміттям. Тут уже пробували окремо збирати пластикові пляшки, планували будувати сміттєпереробні установки, однак ідеї дуже швидко згасали. Їх знову заглушував невпинний потік сміття, що далі гамузом прямує на сміттярку, поки вона витримає. А тим часом, якщо ви хочете і в своєму місті налагодити збір батарейок, шукайте у Інтернеті державне підприємство “Аргентум” або Андрія Круп’яка і його Екологічний гірський клуб м. Надвірна.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).