Сьогодні на базі урологічного відділення Центральної міської клінічної лікарні відбувся семінар, метою якого є запровадження новітніх технологій при лікуванні нетримання сечі у жінок.
“Кожен заклад, і це особливо стосується медицини, повинен запроваджувати нові технології, використовувати нові методики та нове обладнання. Навчання, яке сьогодні проходять наші спеціалісти, необхідне для того, щоб жителі Івано-Франківська краще оздоровлювалися. Проблема, про яку ми сьогодні говоримо, дуже особлива, вона стосується і жінок, і чоловіків. Проте, незважаючи на те, що захворювання, пов’язане із нетриманням сечі, є дуже поширеним, про нього неохоче говорять і не часто звертаються за допомогою до спеціалістів”, - розповідає головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк.
Професор кафедри урології Івано-Франківського Національного медичного університету, головний позаштатний уролог області Євген Литвинець пояснює, що патологія нетримання сечі є досить поширеною і мають таку проблему до 35% жінок. Раніше медики виконували відкриті операції, а це звичайно, призводило до більшої травматизації, тривалішого перебування в лікарні та можливості різноманітних ускладнень. Тому освоєння сьогодні методики малоінвазивного лікування нетримання сечі у жінок є дуже важливим.
“Завдяки Тарасу Масляку на базі Центральної міської клінічної лікарні впроваджуються найбільш новітні технології у хірургії. Професор, якого ми запросили з Вінниці, допоможе нам освоїти нову методику і ми зможемо на сучасному рівні надавати медичну допомогу жінкам нашого міста”, - каже Євген Литвинець.
Завідувач відділу урології ЦМКЛ Володимир Котурбаш наголошує, що урологічне відділення з часів свого заснування завжди намагається бути на передовій усіх сучасних досягнень. Лікарі стараються шукати нові методики для того, щоб допомагати своїм пацієнтам. Адже проблема нетримання сечі - не тільки медична, але й соціальна. Велика частина жінок страждають від цієї патології і потребують лікування.
“Вам можуть надати допомогу, ця хвороба лікується швидко і просто. Достатньо тільки звернутися до міської лікарні у відділення урології, чи на кафедру урології і ми зможемо вам допомогти”, - стверджує доктор медичних наук, професор кафедри акушерства і гінекології Вінницького медичного університету Олександр Процепко.
За його словами, технології останніх десяти років дозволяють лікарям надавати допомогу на якісно новому рівні. Синтетичні матеріали, які використовуються для лікування такої патології, дозволяють у короткі терміни малоінвазивно, з мінімальними втратами для організму, відновити втрачені функції. Сучасна операція дозволяє через маленькі проколи на шкірі відновити стабільність тих структур, які відповідають за своєчасну роботу сфінктерного апарату. Перебування у лікарні відтепер скоротиться до двох-трьох днів, а результат операції буде помітним уже наступного дня.
Автор: Любов ЗАГОРОВСЬКА
Як стати програмістом?
2015-12-23 04:30:13
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
|
"Герой поневолі" в Коломиї
2015-11-16 01:05:30
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
|
ЄC надумав серйозно ускладнити життя Facebook та Google через персональні дані
2015-10-06 11:59:44
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
|
Небезпека виникнення пожеж
2015-10-02 03:02:14
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
|
Про прощання з життям: у Данії існує служба, що виконує останні бажання невиліковних людей.
2015-10-02 01:45:07
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
|
Уряд виділив 140 млн грн на "шерифів" в українських селах
2015-09-23 05:59:57
Уряд передбачив 140 млн грн на реформування служби дільничих міліціонерів у невеликих населених пунктах
|
Молодь витрачає на селфі 54 години на рік
2015-09-23 04:20:29
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
|
У коломиї розташується гірсько-піхотна бригада
2015-09-23 02:50:02
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
|
За скільки годин можна заробити на новий iPhone 6 в різних країнах світу (інфографіка)
2015-09-23 12:50:31
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).
|
ООН оприлюднила шокуючий прогноз щодо біженців у Європі
2015-09-22 06:39:49
850 тисяч біженців приїдуть у ЄС впродовж наступних двох років. І це лише мінімальні розрахунки, які оприлюднили в ООН.
|