1 січня 2013 року в Україні запроваджена нова система державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. Раніше реєстрацію здійснювали держземагенства, органи місцевого самоврядування, БТІ та нотаріуси.
Відтепер цими питаннями займатимуться територіальні органи мін’юсту та нотаріуси. Усі речові права, що виникли до січня 2013 року та не підлягали реєстрації – визнаються правочинними.
Наразі в Україні існує 583 реєстраційні служби, розташовані в усіх містах і районах де функціонують управління юстиції. Загалом на одного громадянина відводиться 10–15 хвилин. За цей час надаються консультації, приймаються документи. Оплату за інформаційні послуги та держмито, а це близько 240 грн., можна сплатити в будь-якому банку. Протягом 14 наступних днів спеціалісти служби розглядатимуть заяву та подані документи, і прийматимуть рішення про реєстрацію. Говорить голова Укрдержреєстру Леонід Єфіменко:
Якщо людина володіє майном, зареєстрованим до 1 січня 2013 року, то в разі продажу, дарування чи будь-якої іншої дії звертатися до реєстраційної служби не потрібно. Цим питанням займається нотаріус, який і переносить дані в реєстр речових прав.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).