Зупинимо туберкульоз. Прикарпатські медики вболівають за запровадження примусового лікування хворих з відкритою формою цієї недуги. Успіхи та проблеми боротьби із туберкульозом обговорювали на круглому столі спільно із представниками громадських організацій.
Легенева хвороба в Україні, кажуть лікарі, це невиліковна епідемія, від якої помирають частіше і страшніше, ніж від СНІДу. Утім хворі, які є безпосереднім джерелом інфекції, нині без перешкод виходять в місто, зливаються із натовпом та в будь-який момент можуть заразити кожного. Тож долати поширення недуги варто було згідно закордонної практики.
Та не медициною єдиною. Туберкульоз, переконані лікарі, це радше соціальна проблема. Відтак боротися із нею легше та дієвіше об’єднавши зусилля. Для цього навіть затвердили спеціальну обласну програму подолання епідемії небезпечної недуги. Першочергове завдання — максимально скоординувати зусилля медичних фахівців та громадських організацій.
Медики констатують — темпи поширення туберкульозу невпинно зростають. За перше півріччя в області виявлено 504 випадки цієї недуги, що на 7% більше ніж за аналогічний період минулого року.
Утім є й позитивніша статистика — показник деструктивних форм захворювання значно зменшився. Загалом на Прикарпатті зафіксовано близько 20 тисяч хворих на туберкульоз.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).