На Прикарпатті взялися за створення «Нової Української Родини». Розроблення відповідної програми ініціював місцевий громадський діяч Дмитро Захарук. Перші збори за участю чиновників, науковців та духовенства вже відбулися у облдержадміністрації.
Червневе опитування громадської думки мешканців області свідчать про суперечливе усвідомлення ролі сім’ї у житті особистості. З одного боку, близько 80% респондентів вважають родину головним фактором успішного розвитку людини. 75% не сприймають гомосексуалізм. Разом з тим, така ж частина опитаних вважає, що щастя можливе і в одностатевому шлюбі. А ще половина прикарпатців у рейтингу пріоритетів кар’єру та гроші ставлять вище родини.
Тож науковці мають намір провести конференції, на яких обговорити роль церкви, школи чи громади у становленні особистості. А вже потім шукати шляхи удосконалення виховних процесів дітей. А от представники духовенства одразу ж перейшли до практичних порад. Кажуть, українська родина буде лише тоді, коли українці перестануть виїжджати за кордон у пошуках заробітку.
Часові рамки створення програми «Нова Українська Родина» учасники обговорення наразі не окреслили. Але в майбутньому винесуть її на розгляд сесії Івано-Франківської обласної ради. А вже потім її візьмуться виконувати у закладах культури і освіти. А з часом, ймовірно, прикарпатці поділяться отриманим досвідом з іншими областями держави.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).