Останньою інстанцією, що даватиме «зелене світло» будівництву міні-ГЕС на Прикарпатті, буде спеціально створена Координаційна рада. Цей орган вже розпочав свою роботу. У раду увійшли представники влади, науковці, екологи та громадські активісти.
Як повідомив голова новоствореної структури, перший заступник голови ОДА Василь Плавюк, тут інвестори будуть особисто захищати свої наміри зводити гідроелектростанції. За участю громадськості та ЗМІ. Більше уваги Координаційна рада буде приділяти на природоохоронні заходи бажаючих звести ГЕС.
Нагадаємо, близько 2 місяців тому голова ОДА призупинив будівництво 4 міні-ГЕС у Карпатах. Таке рішення було прийнято після протестів громадських активістів, які звертали увагу на майбутнє погіршення екологічної ситуації.
Як стало відомо пізніше, побоювання небайдужих прикарпатців в більшості підтвердилась. Однак інвестори наполягають на своєму й нині – працюють, чітко дотримуючись екологічного законодавства.
Місцеві науковці визнають — хаотично будувати міні ГЕС у Карпатах не можна. Водночас профільної програми, де це робити дозволено, а де не варто — немає. Нині лише приблизно відомо, скільки енергії можна отримати з гірських рік.
Зважаючи на цю інформацію ОДА має намір звернутися до національного університету нафти і газу з проханням виготовити програму гідроенергетики області. Її можуть профінансувати за кошт екологічного фонду вже цієї осені.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).