«Світ не без добрих людей», - довели 7 червня учасники Коломийської міської організації Спілки ветеранів Афганістану, передавши центральній районній лікарні 21-у коробку з медикаментами. За словами голови Спілки ветеранів Афганістану Йосипа Тодоріва, допомога надійшла із-закордону від друзів-«афганців», які мали можливість передати ліки на Західну Україну.
- Нам вдалося налагодити співпрацю з ветеранами Афганістану, які зараз мешкають закордоном та готові нас підтримувати. Вони пообіцяли, що допомога й надалі надходитиме на Західну Україну, проте, можливо незабаром, медикаменти отримають й жителі інших частин країни, - розповів Йосип Тодорів.
Завдяки львівському благодійному фонду «Нова Галичина» препарати успішно потрапили до рук хворих: на Івано-Франківщину медикаментів виділили на суму 500 тисяч гривень, зокрема Коломийщина отримала ліків на 16 тисяч гривень, не включаючи ПДВ. Медикаменти, серед яких серцево-судинні препарати та антибіотики, сертифіковані, частина яких піде на потреби районних ветеранських організацій.
Заступник головного лікаря ЦРЛ Віктор Бойко підкреслив важливість допомоги, яку надали ветерани Афганістану: «Завжди приємно отримувати допомогу, особливо коли вона у вигляді лікувальних препаратів. Ці медикаменти, у першу чергу, будуть передані людям пільгових категорій».
Спонсорська допомога стала прикладом благодійної акції для хворих людей, для яких передані медикаменти стануть порятунком та життєвою необхідністю.
- Я б дуже хотів, аби не лише Спілка ветеранів Афганістану, але й чимало інших організацій долучалося до підтримки хворих, - висловлював слова вдячності благодійникам голова Коломийської РДА Михайло Негрич. – Також, надіюся, що небайдужі люди відкликнуться на прохання допомогти у ремонті терапевтичного відділу ЦРЛ, де відкрито рахунок.
Наприкінці благодійної акції Йосип Тодорів зізнався, що зовсім скоро центральна районна лікарня отримає ще й фінансову допомогу від ветеранів Афганістану, таким чином всіма силами підтримуючи хворих людей Коломийщини.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).