Смачний туризм. Прикарпаття приєднається до Європейської мережі кулінарної спадщини. Але не одноосібно, а разом із румунами, угорцями та словаками. В межах транскордонного проекту зі збереження автентичних кухарських традицій регіональні громадські організації чотирьох країн створять власну мережу гастрономічних турів та систему сертифікації якості продукції. В підсумку усе це стане основою для розробки єдиного Карпатського кулінарного бренду за європейським зразком.
Гастрономічні тури охоплять безпосередніх носіїв етнічних традицій, які практикують давні кулінарні традиції і ремесла. Для виробників екологічної продукції та власників «зелених садиб» проектом навіть передбачена матеріальна підтримка. Відтак, Прикарпаття отримає шанс значно підвищити економічний і туристичний розвиток регіону. Натомість закордонні партнери ставлять перед собою дещо іншу мету.
Маршрути «кулінарних» мандрівок та інформацію про місцеві цікавинки розмістять на спеціально створеному сайті. Згодом тут з’явиться і електронна колекція давніх рецептів. Окрім того в рамках програми — конкурс кулінарних ВУЗів та різноманітні кухарські фестивалі, головний з яких відбудеться у Івано-Франківську. Загалом проект триватиме майже два роки.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).