Дика природа також потребує гуманності. Людська допомога у загрозливих ситуаціях спонукає навіть зовсім несвійських тварин до мирного та гармонійного співіснування поруч з людиною чи завдяки їй.
Переконатися у цьому можна відвідавши Галицький національний природний парк. На його базі вже кілька років успішно діє центр реабілітації диких тварин. На відміну від зоопарків, які колекціонують здорові та рідкісні види фауни, тут утримують лише хворих, покалічених чи ослаблених. Як тільки вони оклигуюють — відпускають на волю.
Наразі у центрі утримують понад шість десятків тварин. Із ссавців — це лисиці, тхори та соні, і навіть єнотовидна собака. З птахів — лебеді, чаплі й лелеки, а також хижі пернаті — соколи і канюки. Є у Галицькому національному природному парку і свій екзотаріум, в якому мешкає 12 видів папуг та декоративні фазани. Вони — ще у зимових приміщеннях.
Місцева екологічна громадська організація «Екогалич», розповідає її голова, планує розширити центр, побудувавши нові вольєри. Адже тварин сюди привозять з усієї країни. Окремим із них доводиться мешкати тут довіку. «Пацієнтів» центру лікує фахівець-ветеринар. Для складніших маніпуляцій тутешні науковці налагодили співпрацю з обласною ветеринарною клінікою.
Центр має також величезне значення для екологічної освіти. Адже поспостерігати за рідкісними тваринами сюди приїжджають тисячі екскурсантів. Науковці Галицького НПП впевнені — такі центри мають бути при кожному заповіднику чи національному парку.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).