Проблеми заробітчанства та трудової міграції обговорювали на спеціальному семінарі, який ініціювала Українська Всесвітня Координаційна рада. Лише за приблизною статистикою за 20 років на заробітки з України виїхало понад 6 млн. громадян. Нині на нашу державу очікує п’ята хвиля міграції. Найбільш болюче питання сьогодення — відтік молоді в освітні заклади Європи.
Проблема еміграції та заробітчанства на Прикарпатті особливо актуальна. За цими показниками наша область займає чи не лідируючі позициції. Аби хоч якось допомогти трудовим мігрантам, спеціальна комісія облради розробила відповідну програму. Однак додому заробітчани не поспішають. Люди бояться ризику залишитися, так би мовити, «за бортом».
Єдиної державної програми повернення заробітчан до України досі немає. Над її розробкою наразі і працюють активісти УВКР. Окрім того громадська організація ініціювала створення спеціального державного органу, який би займався проблемами «закордонних українців».
Після Івано-Франківська семінар помандрує до Сум. Подібні заходи активісти УВКР уже провели в Тернополі та Кремянці. Усі напрацьовані матеріали організатори згодом направлять до органів державного управління та Президента України.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).