З усіх мистецтв для нас найважливішим є кіно. Ця пропагандистська фраза була надзвичайно популярною у роки тоталітарного режиму. Як і відвідини кінотеатру. Тоді, люблять ностальгувати представники старшого покоління, перегляд стрічки на великому екрані був доступним кожному, адже коштував копійки. Та й своїх фільмів, знятих на теренах величезної рідної країни, не бракувало.
З часом ситуація кардинально змінилася. Не в останню чергу — завдяки здорожчанню квитків у кіно та всюдисущому інтернету, який пропонує усі новинки. Однак нині вітчизняний кінематограф відроджується. Це помітили не лише у столиці, але й в регіонах. В тому числі і на Прикарпатті.
На розвиток українського кіно у 2012-му з державного бюджету виділено рекордні 176 мільйонів гривень. Протягом 2011 року в Україні або в співпраці з нею було знято 14 повнометражних, 12 короткометражних, 15 документальних та 3 анімаційних фільми.
Наразі в роботі перебувають 59 кінопроектів, більше половини з яких повинні з’явитися на світ протягом 2012-го. Місцеві фахівці з радістю констатують, — останнім часом відвідуваність зростає завдяки саме вітчизняному кіно, брак якого тривалий час відчувався.
Загалом за минулий рік кіновідеоустановами області залучено 160 тисяч глядачів. Це на 40 тисяч більше ніж у 2010-му. На кіноманів впливає чимало чинників — не лише репертуар, але й погодні умови. А також стабільність у цінах на квитки та промоакції.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).