Прикарпатський Густав Клімт. Так можна було б назвати автора цих робіт. Якби він не наголошував на тому, що не наслідує нікого. А його особлива живописна манера цілком індивідуальна. Основа кожної роботи — це кілька кольорових площин, як набувають сюжетності завдяки дрібним геометричним фігурам.
Останніми рясно вкрите кожне з цих полотен, написаних олійними фарбами. Це наче мегазбільшене фото, в якому чітко проглядаються його часточки — пікселі. Вони й заміняють автору звичні мазки пензля.
Малює Микола Нікашин давно. Свого часу навіть жив за рахунок мистецтва. Однак тоді його живописна манера була класичнішою. Тепер малярство для нього — улюблене хобі, адже нових робіт митець не продає.
Кожна з них — це понад місяць життя автора, близько 4-х годин на день. Маленькі геометричні фігурки накладаються одні на одних у кілька шарів. Починав із квадратиків на пейзажах. Згодом захопився творчою філософією та урізноманітнив вигляд пікселів — тепер це також трикутники, кола і навіть смайлики. Кожен елемент полотна щось символізує або містить у собі авторську загадку.
53-річний чоловік захопився піксельною манерою живописного письма у 2009-му. З того часу і почав збирати роботи для першої персональної виставки. У цій експозиції — 21 полотно.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).