Відомий український правозахисник Тетяна Монтян розхвалила комунальну реформу в Івано-Франківську. Адже, в період коли практично немає чітко прописаних законодавчих норм з утримання житлового фонду, тут змогли створити діючу управлінську модель, яка дає результати.
Хибно, за словами столичного юриста, вважати Єдиний Розрахунковий Центр монополістом на ринку ЖКГ. Адже люди мають альтернативу — вони можуть створити ОСББ. Щодо окремого фінансування поточних і капітальних ремонтів, то тут теж усе законно. Адже ще донедавна цей пункт у структурі квартплати був оманою.
Загалом ситуація з житлово-комунальною галуззю в Україні невтішна. Як пересічні люди, так і депутати у Верховній Раді, за словами Тетяни Монтян, думають, що піклуватися про підвали, горища чи прибудинкову територію має будь хто, лише не той, хто там проживає. Тому досі не прийняті нові законодавчі акти, які б розвінчували цю думку. Однак у Верховній Раді зацікавлених у цьому процесі — немає.
Саме двозначність українського законодавства є головним ризиком в роботі ЄРЦ. Якщо ж законодавчий процес у питаннях житлово-комунальної реформи хоч якось зрушиться, переконана Тетяна Монтян, то це значно полегшить умови праці.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).