Шопінг — заняття не тільки корисне, але й дуже навіть приємне. Однак якщо походи крамницями задоволення не приносять, можна скористатися інтернет-магазинами. Ними можна блукати цілодобово, без вихідних і з будь-якого місця де є всесвітня павутина.
За минулий рік саме в такий спосіб українці витратили майже два мільярди євро. Така оцінка столичних експертів. Попит на таку торгівлю порівнюючи з 2010 зріс наполовину. Люди кажуть — це швидко, якісно, зручно і дуже економно.
Комп’ютерний прогрес настільки потужний, що активними користувачами інтернет-магазинів є не лише молоді люди, але й пенсіонери. Останні найчастіше приходять в такі офіси аби переконатися чи бува не замилюють їм очі низькими цінами. Однак ніякої омани тут нема, адже працюють такі структури виключно за післяоплатою.
Покупки он-лайн стають настільки популярними, що збільшується не лише їх асортимент, але й кількість самих інтернет-магазинів. Зараз в Україні їх налічується до 10-ти тисяч. Щоправда повністю поринути у віртуальний шопінг таки не вдасться — адже продукти та пігулки придбати через всесвітню павутину важко. Роботу інтернет-аптек припинили через відсутність відповідних законів.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).