На Прикарпатті — туристичний «бум». Період новорічно-різдвяних свят на Івано-Франківщині відзначився аншлагами у готелях та на курортах. Головна принада для відпочивальників — зимові Карпати. І не дарма.
В управлінні туризму пояснюють, сюди у пошуках справді новорічної погоди щороку з’їжджаються сотні гостей не лише з України, але й з-за кордону. Адже саме Прикарпаття може похвалитися мальовничими краєвидами. Окрім того туристів приваблює і екстремальний відпочинок.
Ніде яблуку впасти не лише на гірських курортах, але й в Івано-Франківських готелях. Вільних місць у більшості місцевих закладів — немає. Однак туристи з кожним роком стають дедалі вибагливіші. Представники турфірм розповідають — нині відпочивальникам звичайного поселення замало. Аби гості залишилися задоволеними доводиться вигадувати спеціальні екскурсійні програми.
Повного аншлагу франківські готельєри не очікували. Адже напередодні Нового року у столиці масово здавали залізничні квитки. Туристів відлякувала погода та велика захворюваність на кір. Однак це любителям Карпатського колориту на заваді не стало. Тож місцеві готелі заповнені до 10 січня. Чергову хвилю відпочивальників очікують на старий новий рік.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).