Роботи цієї прикарпатської майстрині презентували у Києві та Москві. Ними захоплювались в Мюнхені, Нью-Йорку та Сіднеї. А одну з вишивок Народна майстриня України Олександра Федишин навіть створила на замовлення музею в Токіо.
Усе це було раніше. Згодом у виставковій діяльності зробила тривалу паузу. І лише тепер презентувала першу за багато років експозицію близько 2-х сотень власних витворів. Це не лише вишивка, але й різноманітні вироби з бісеру.
На ґердан, який зараз на майстрині, авторка витрачає близько 2 днів. Хоча деякі прикраси із бісеру створює навіть за 2 години. Чимало вишивок, зокрема рушників, виконані у техніці «низинка». Їх краї та багато інших експонатів оброблені, а іноді й цілковито оздоблені найрізноманітнішими мережками.
Жінка опанувала цю техніку завдяки звичайнісінькій дитячій книжці-посібнику. До експозиції не потрапив одяг, хоча майстриня має у своєму доробку жіночі блузи та чоловічі сорочки. Більшість презентованих тут виробів створені впродовж останніх 15-ти років. Більш ранні роботи — ось тут. Їх обмаль, адже все, каже пані Олександра, розійшлося світами.
Олександра Федишин не має учнів та послідовників. Раніше передавала власне вміння школярам на уроках «народного ремесла». Хоча за фахом майстриня — хімік-біолог.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).