На Прикарпатті весільний бум — кількість одружень постійно зростає, а розлучень — навпаки зменшується.
Молодята з Івано-Франківська Дмитро та Христина познайомилися на весняних гаївках. Разом вже три роки. Їхнє одруження — не спонтанне рішення, а виважений крок. Адже хлопець і дівчина відчули — хочуть бути в парі усе життя.
Таких закоханих і щасливих пар на вулицях Івано-Франківська — десятки. Нові сім’ї на Прикарпатті останнім часом створюються частіше — до 10 тисяч шлюбів в рік. А от розлучень — втричі менше. Це значно нижчий показник, аніж в центральних регіонах країни.
Фахівці пояснюють — усе через високу релігійність мешканців Західної України. Завершення подружнього життя для них — не лише формальність, а й порушення шлюбної обіцянки, даної перед Богом.
Також на рівень розлучень впливає кількість та структура населення у регіонах країни. Що більша в області частка міських мешканців — то більше в ній розірваних шлюбів, і навпаки.
Західний регіон також має свої особливості. Тут могло б бути більше подружніх пар, якби не заробітчанство за кордоном. Якщо член родини довго не повертається на Батьківщину, чи не в змозі емігрувати усією сім’єю — такий шлюб не довготривалий.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).