Якість життя в Україні залежить від сміття. Питання його збору і утилізації впливає на екологічну безпеку усієї держави. Однак наразі територія нашої країни — це справжнє кладовище побутових відходів.
90% сміття закопують в землі полігонів та сміттєзвалищ. У Швеції, до прикладу, під землею опиняється лише 1 його відсоток. Інші 99 успішно переробляють. Аби покращити ситуацію в Україні, потрібно змінити персональне відношення кожного до побутових відходів.
Нині середній показник вивезення твердих побутових відходів в країні становить 74%. На периферії ситуація значно гірша — лише третина сільського населення охоплена такими послугами. Сміттєсортувальні лінії працюють тільки у 8 містах України, а відповідні переробні заводи — в трьох. Жити так далі, констатують спеціалісти, не можна. Аби вирішити нагальні проблеми, уряд країни розробив новітні проекти.
Українські міста спільно з профільним Міністерством вже розробляють проектно-кошторисну документацію для побудови сміттєсортувальних ліній та переробних заводів. Проблема, як завжди, в грошах. Їх розраховують отримати завдяки інвестиційним проектам.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).