1 вересня за учнівські парти сіли 10 неповнолітніх ув’язнених Івано-Франківського слідчого ізолятора. Освіту юнаки здобуватимуть в менш інтенсивному темпі аніж однолітки на волі — лише 17 уроків на тиждень.
Однак вивчатимуть усі предмети звичної школи — від української мови до інформатики та фізкультури. У слідчому ізоляторі, переконані його працівники, ув’язнені отримують якісніші знання, аніж за його межами.
Вік цих ув’язнених школярів — від 14 до 18 років. Кожен зізнається — на волі було не до школи. Замість вчитися, юнаки віддавали перевагу розвагам з друзями. Однак такий спосіб життя з часом привів їх до порушень закону — грабунків, крадіжок майна, автомобілів чи навіть зґвалтувань. Нині, перебуваючи в СІЗО, хлопці шкодують — краще б уроки не пропускали.
Навчальний процес у СІЗО розділений на два семестри. Однак зважаючи на тимчасове перебування юнаків у слідчому ізоляторі, не всі встигають скласти підсумкові екзамени і отримати атестат про повну загальну освіту. Адже в цьому закладі неповнолітні перебувають очікуючи розгляду своєї справи в суді. В цьому педагоги вбачають єдине недопрацювання освіти за ґратами.
Після отримання атестату і виходу на волю, кажуть юнаки, повертатися на шлях порушення закону наміру не мають. Дехто мріє продовжити навчання у вищих навчальних закладах, інші — хочуть знайти хорошу роботу.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).