Запальні танці, сотні майстрів народного мистецтва і різноманітна місцева кухня. Таким запам’ятався дев’ятнадцятий міжнародний Гуцульський фестиваль у Косові.
Більшість присутніх у вишиванках та інших елементах традиційного одягу гірського етносу. Він характеризується мальовничістю і колоритністю. Самі гуцули кажуть, що на таке вбрання їх надихає Бог і навколишня природа.
На фестивалі представили також різьбу по дереву, мистецтво на полотні а також гуцульську кераміку. Останнім народним промислом вже 30 років займається Марія Карникевич. Самотужки жінка виготовляє посуд на будь-який смак — від маленьких глечиків і прикрас до великих тарелів.
Гості міжнародного гуцульського фестивалю від такого масового дійства — в захваті. Найбільше дивуються туристи з інших регіонів країни. Кажуть, навіть не очікували такої гостинності.
Наступний гуцульський фестиваль помандрує до іншого Прикарпатського високогірного містечка — Верховини. Він буде ювілейним, двадцятим, тому цікавих дійств, запевняють організатори, значно побільшає.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).