Перлина Прикарпаття відзначила свій 224 день народження. Яремче здавна відоме як один з її найпопулярніших гірських курортів. День міста об’єднав усю країну. На свято завітали понад 3 десятки колективів з усіх 25 областей України.
Буковинська «Гуцулія», полтавська «Смеречина», харківська «Маланка»… Справжній водограй мистецьких надбань країни. Зачарували прикарпатців та гостей краю кияни з гурту «Хорея Козацька». Виконавці підкорили місцеву публіку спонтанними вуличними концертами та видовищним дійством на великій сцені з незвичними інструментами у своєму арсеналі. Серед них — і справжня козацька лютня.
Своєю творчістю козаки відроджують не лише забуті музичні інструменти, але й старовинні українські вірші та мелодії. Розспівами Київської Волині 15-го століття і бенкетними кантами мазепинської доби мешканці столиці вітали горян.
7-годинне концертне дійство супроводили традиційними виставками творчих доробків народних майстрів. Чи не найколоритніший з усіх — гість із Тернопільщини. Пасічник привіз на свято не лише мід та вироби з воску, але й здоров’я та чудовий настрій.
Наступний день Яремче буде ювілейним. Організатори запевнили, що 225-тий день народження буде грандіозним.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).