На Івано-Франківщині розпочали боротьбу з борщівником Сосновського. Це єдина місцева отруйна рослина. У 80-х роках радянська влада мала намір використовувати цю культуру як цінний корм.
Однак вже після її появи на Прикарпатті, у ній виявили небезпечну кислоту — фурокумарин. Вона негативно впливала на якість молока. Тож від використання борщівника фермери відмовилися. Відтоді рослина захопила землю, яка не задіяна у сільському господарстві.
Нині рослина не так небезпечна для фермерства, як для людей. Достатньо лише торкнутися борщівника і тіло отримує серйозні термічні опіки. Жертвами культури найчастіше стають селяни та відпочиваючі на берегах водойм. Особливо небезпечна рослина для дітей.
Боротися з цією рослиною досить складно. Вона морозостійка та може сходити в одному місці вісім років поспіль. Її знищення фахівці радять проводити у два етапи – хімічною обробкою землі та механічним способом.
Наразі влада заявляє, що знищила половину цьогорічних посівів борщівника, а це більше 200 гектарів. Однак, додають біологи, повністю викорінити цю культуру з Прикарпаття вдасться за три роки.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).