Поєднання людської психології з тією чи іншою маскою. Це не ритуальні маски, якими користуються африканські племена. На венеційські карнавальні чи популярні театральні вони теж геть не схожі.
Їх автор — художник В’ячеслав Яромов. Івано-Франківськ — друге місто після Львова, у якому презентують колекцію майстра. У ній 36 масок, а також одне живописне полотно. Воно є своєрідним вступним словом та візитівкою експозиції.
Виставкова колекція складається з 36 масок, зібраних за останні 4 роки. Усі вони — із паперу, хоча це не класичне пап’є маше. Майстер використовує давню і наразі рідкісну технологію плетеного паперу. За основу бере глиняні моделі власного обличчя.
Кожна маска, каже автор, потребує персонального підходу й часу на створення. А також індивідуального підбору грунтовок, фарб та лаків. Іноді робота затягується навіть на півроку — якщо доводиться перефарбовувати.
Обличчя характеризує людину. Це — головна тема експозиції «Психологія маски». Автор обирає для кожної маски міміку, яка відповідає характерові того чи іншого персонажу. Що цікаво — серед них немає жодного жіночого обличчя. Натомість — поважні воєначальники, пірати та славетні герої, мудреці і самураї а також довговухий тубілець острова Пасхи та індіанський вождь.
Єдина іронічна маска належить герою середньовічних нідерландських і німецьких легенд Тілю Уленшпігелю.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).