Паперові пташки, яких ми навчились роботи ще у дитинстві — це теж мистецтво. І назва йому — орігамі. Японська традиція створювати іграшки та обереги з паперу бере своє коріння ще в тих далеких віках, коли цей матеріал тільки-но винайшли. Хоча на перший погляд орігамі — справа нескладна, та вона теж не кожному під силу.
Сама Ірина захоплюється орігамі вже 2 роки. Тепер вирішила поділитися набутими уміннями з іншими охочими почаклувати з папером. Це мистецтво не вимагає жодних витрат. Адже потрібен лише папір. До речі, підійде будь-який. І не лише кольоровий. Навіть стара періодика може стати у нагоді. Знадобляться також бажання та фантазія.
Починають з найпростішого — голубів, журавлів та інших паперових пташок. Це символи миру, добробуту та щастя. Такі обереги можна створити з невеличкого клаптика. А от для кусудамі — кульки, яка символізує здоров’я — їх знадобиться значно більше. Згідно технології створення орігамі клеєм та іншими засобами кріплення користуватися заборонено. З єднання у шедеврах орігамі виключно механічне, однак дуже надійне.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).