10 тисяч книжок у одному пристрої. Місцевим освітянам нині столичні фахівці, презентували електронний підручник — Pocketbook.
Його вага близько пів кілограма. І виготовлений він, кажуть представники компанії, спеціально для навчання в школі. Він не псує зір та простий у користуванні. Варто лише учневі натиснути на яскраву клавішу і одразу з’являється копія паперового підручника з потрібного предмету. Ось вже близько трьох місяців природничо-математичний ліцей тестує нові підручники.
Заради експерименту столична компанія подарувала цьому закладу понад 40 електронних книг. Наразі ними користуються старшокласники. Однак і вони і самі вчителі впевнені така техніка ніколи не замінить основне джерело знань — книгу. В електронному підручнику є функція і для вчителів, яка дозволяє завантажувати потрібні та рекомендовані матеріали. Запровадження у школах таких пристроїв підтримують і у профільному міністерстві. Нині, кажуть представники компанії, чиновники розмірковують над тим, як закупити це чудо-техніки. Адже вартість одного електронного підручника — понад 400 доларів.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).