Відгомін минулого виявили на Прикарпатті. Мешканці села Дзвиняч Богородчанського району в полі випадково натрапили на підземний хід.
Місцева влада звернулася до археологів, котрі встановили — хід веде до великого схрону. Вік такої споруди — не менше 60-ти років, а можливо й близько сотні. Неможливо визначити і точні розміри об’єкту — адже приміщення затоплені ґрунтовими водами. Наразі відомо єдине — криївка збудована фахово.
Експерти наразі розійшлися у здогадках, хто б міг користуватися цим підземним схроном. Одні стверджують, об’єкт могли збудувати учасники підпільного руху в середині 20 століття. Таку криївку в різних цілях ймовірно використовували активісти ОУН-УПА — під час боротьби з німецькими і більшовицькими військами. Інші науковці припускають — знахідка могла бути складом армії австро-угорської імперії за часів Першої світової війни. Адже в цій місцевості свого часу розкинулась лінія фронту. Тай схожі схрони того періоду в області вже виявили чимало. Наразі науковці, аби продовжувати дослідження, звернулися до влади з проханням відкачати воду зі схрону. Адже окрім виявлення у ній цікавих речей, криївка може бути придатною для облаштування музею.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).