Цього року технікуми та училища області поповнила рекордна кількість абітурієнтів. Їхніми учнями стало на 700 чоловік більше, аніж в минулому році. Такий освітній бум пов’язують із дванадцятирічкою.
Адже батьки на бажаючи аби їхні діти навчалися 12 років забрали їх зі школи ще до повернення старої системи освіти, . Нині колишні школярі, кажуть освітяни, охоче обирають раніше не популярні спеціальності коваля, електрика чи будівельника. На деякі напрями підготовки навіть довелося проводити конкурс.
Однак з першого вересня учні не всіх училищ чи технікумів зможуть отримати якісну освіту. Адже більшість таких закладів забезпечені навчальною літературою лише на 80%. Крім того прикарпатські ПТУ посідають останні позиції в Україні за рівнем комп’ютеризації. Є проблеми і з організацією навчальної практики. Не всі підприємці, котрі беруть до себе на тимчасову роботу учнів профтехучилищ, виплачують їм зарплатню. Передбачені на цей рік бюджетні кошти на придбання комп’ютерів освітяни витратили на енергозбереження. Тож тепер директори шукатимуть гроші на новітню техніку у спонсорів.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).