Гірський мед - найцінніший. Хоча Карпати й не можуть похвалитися великою гаммою ведмежих ласощів. Серед найпоширеніших - весняні, малинові та меди різнотрав’я. Однак саме на високогір’ї є можливість збирати унікальні падеві - зі специфічним смаком та ароматом.
Їх вирізняє надзвичайно високий вміст мікроелементів, вітамінів та біологічно активних речовин. У Михайла Хмеляка на пасіці - близько трьох десятків вуликів. Бджільництво для нього - справа усього життя та родинний бізнес. Навчатися цій справі розпочав одразу після школи. Останні 15 років солодким промислом займається професійно.
Окрім короля натуральних продуктів - а саме так називають мед, - створює медові напої та вироби з натурального воску. Солодкий врожай на високогір’ї невеличкий - 6-7 кілограмів меду на бджолину сім’ю, кажуть пасічники, - це дуже мало. Збір цього цінного продукту на рівнині значно щедріший, однак якість уже не та. До речі, споживання цього безцінного продукту природи не лише сповільнює процес старіння, але й надихає на творчі звершення. Як стверджують вчені, діти, котрі регулярно вживають якісний мед, більш талановиті.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).