Бібліотеки в Україні стрімко комп’ютеризовують. Кошти на це виділяє фундація Біла і Мелінди Гейтс. Їхня програма “Бібліоміст” - одна з 10, які наразі впроваджують у світі. Наша держава - в числі восьми країн, у яких запровадили цей проект.
Перший крок програми “Бібліоміст”, розрахованої на 4 роки, - комп’ютерне облаштування 25 обласних бібліотек країни. Тепер, каже представниця фонду, облаштовуватимуть районні бібліотеки та їхні філії у селах. Українські сільські бібліотеки, констатує пані Діана, у жахливому стані. Однак їх комп’ютеризація, згідно попереднього досвіду, викликає інтерес до цих закладів у громади.
А як наслідок і у місцевої влади, що виділяє кошти на їх фінансування. Послуги у комп’ютеризованих бібліотеках, запевняє регіональний представник програми Бібліоміст, будуть безкоштовними. Як і знайомство прикарпатських бібліотекарів з інформаційними технологіями. Воно відбуватиметься ось тут, у щойно відкритому трейнінговому центрі. Впровадження у бібліотечній сфері новітніх підходів та послуг, каже Богдан Микицей, це нове дихання для цих звичних і забутих більшістю дорослих мешканців краю громадських закладів. Однак комп’ютерами аж ніяк не прагнуть витіснити з бібліотек її основних мешканців - книги.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).