Мистецтво гармонійного співіснування науки та релігії цей вчений опанував досконало. Це підтвердило чергове, вже 5-те видання книги Івана Климишина “Вчені знаходять Бога”.
Вона стала найновішим доробком науковця, презентованим на присвяченій його роботам книжково-ілюстративній виставці. Останнє перевидання збільшило книгу чи не наполовину, розповідає автор, адже збагатив її важливим та цікавим розділом. Рік тому в світі був справжній науковий бум довкола “Формули Творця”, яка з наукової точки зору обґрунтовує існування вищого розуму.
Ця теорія безпосередньо пов’язана з дослідженнями астронома та релігієзнавця Івана Климишина. Двічі поспіль його визнавав людиною року Американський біографічний інститут. Вже 17 років імя вченого носить зірка - мала планета діаметром 11 кілометрів, яка знаходиться між Марсом та Юпітером. Перша книга Івана Климишина вийшла у 1965-му. За 45 років він створив 75 монографій, підручників та науково-популярних книг. Виставка наукових доробків академіка Івана Климишина - частина проекту “Вчені Прикарпаття”. Він популяризує здобутки фахівців найрізноманітніших галузей діяльності.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).