У цій експозиції представлені найяскравіші модні тенденції кількасотлітньої давності. Такі кожухи свого часу носили не лише законодавці хутряної моди на Прикарпатті - Тисменичани, але й мешканці усіх довколишніх сіл.
Практично уся історія міста, яке впродовж кількох століть є центром українського кушнірства, зосереджена саме довкола цього ремесла. Місцеві навчились його у вірменів, - як розповідає директор тисменицького музею, їх спеціально запросив на Прикарпаття магнат Потоцький. Непроста й трудоємка ручна праця прижилася у цьому краї невипадково.
Ось такою лопатою шкіри після відмочування у ріках відчищували від бруду. Є тут і древній гарбунок для вичинки, і спеціальні старовинні ножі для зняття міздри - ще одного з численних процесів обробки шкіри. Окрім предметів побуту збереглися й унікальні документальні пам’ятки. Роботу кушнірів продовжували шевці. Їхній цех хоча й був значно меншим, однак також мав свої персональні хоругви. Якщо на кушнірських зазвичай зображали образ Миколи Чудотворця, то у цехове знамено шевців прикрашав ось такий хрест.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).