— 10 років мучуся з ногами. У війну німці вивезли мене на примусові роботи. Звідти кілька разів пробував тікати. Мене ловили і замикали в порожній кімнаті, де на цементну долівку наливали крижану воду. А в повоєнні часи працював на Уралі. Якось стрибнув із потяга і поламав ліву ногу. Кості зажили, але нога довго боліла. Потім були донецькі шахти. У страшному холоді робив, а на ногах — одні калоші. На старості всі болячки повилазили. Лікарі казали, може паралізувати. Уколи робили, не помагало. Якби не коти, не знаю, як би вижив, — розповідає 82-річний Олександр Старокожко із райцентру Котельва на Полтавщині.
Він тримає 20 котів різної породи. На ніч залишає в хаті двох-трьох. Вони сплять на його ногах. Наприкінці минулого року Старокожко помітив, що ноги стали менше боліти. Згодом сів на велосипед.
Спеціаліст із народної терапії 54-річний Володимир Кіт з Івано-Франківська переконаний, ефект лікування залежить від взаємозв’язку тварини і пацієнта.
— Тривалість сеансу залежить від породи. Наприклад, сіамських котів не варто тримати довше 10–15 хвилин. Вони агресивні, обмін енергіями відбувається швидко. І ці коти лікуватимуть лише того, кого люблять. Сибірських на хворому місці можна потримати довше — 40–45 хвилин. Але робити це слід не частіше одного разу на два дні. Непородисті коти теж лікують, але лише дорослі. Важливо, аби вони самі були здоровими. Тривалість сеансу визначають самі.
Принцип фелінотерапії — лікування за допомогою котів — полягає в тому, що тварина забирає негативну енергію в людини і наповнює її позитивною. Кішка сама знаходить хворе місце, лягає на нього, мурчить, інколи масажує лапами, злегка подряпуючи кігтями. Частіше коти лягають на ноги чи на руки господаря, бо там найбільше нервових закінчень. Кажуть, коти на 30% краще виліковують переломи кісток, ніж традиційні медикаментозні методи. Тварини ефективні при лікуванні психічних захворювань, гіпертонії, гіпотонії, аритмії, артриту, бронхіту, безсоння. Їхнє муркотіння подібне до дії ультразвукових апаратів.
— Забравши негативну енергію, улюбленець має очиститися. Побігати на вулиці, поїсти якоїсь трави, — каже Володимир Кіт. — Були випадки, коли кіт виліковував рак, а сам помирав. Доведено, що діти, які живуть в одному домі з твариною, мають міцніший імунітет.
Автор: Ірина РЕРІХ, Газета.ua
Обговорити на форумі
Як стати програмістом?
2015-12-23 04:30:13
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
|
"Герой поневолі" в Коломиї
2015-11-16 01:05:30
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
|
ЄC надумав серйозно ускладнити життя Facebook та Google через персональні дані
2015-10-06 11:59:44
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
|
Небезпека виникнення пожеж
2015-10-02 03:02:14
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
|
Про прощання з життям: у Данії існує служба, що виконує останні бажання невиліковних людей.
2015-10-02 01:45:07
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
|
Уряд виділив 140 млн грн на "шерифів" в українських селах
2015-09-23 05:59:57
Уряд передбачив 140 млн грн на реформування служби дільничих міліціонерів у невеликих населених пунктах
|
Молодь витрачає на селфі 54 години на рік
2015-09-23 04:20:29
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
|
У коломиї розташується гірсько-піхотна бригада
2015-09-23 02:50:02
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
|
За скільки годин можна заробити на новий iPhone 6 в різних країнах світу (інфографіка)
2015-09-23 12:50:31
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).
|
ООН оприлюднила шокуючий прогноз щодо біженців у Європі
2015-09-22 06:39:49
850 тисяч біженців приїдуть у ЄС впродовж наступних двох років. І це лише мінімальні розрахунки, які оприлюднили в ООН.
|