Японський професор та робототехнік Хіроші Ішігуро (Hiroshi Ishiguro) вперше став відомий широкій публіці завдяки створенню свого “двійника”, робота Geminoid HI-1. Дистанційно керований, він був здатний передати базові емоції свого оператора і транслювати його голос за допомогою вбудованих динаміків. Основне призначення такого робота полягало в дослідженні різних психологічні аспектів взаємодії роботів і людей.
Ну а нещодавно Компанія Kokoro Co. Ltd. спільно з Хіроші Ішігуро представили в Осаці (Японія) нову модель - робота Geminoid-F, завдання якого - як можна більш реалістично передавати всю складність людської міміки. Для цього гумова оболонка “обличчя” Geminoid-F оснащена значним набором систем, які забезпечують їй максимальну гнучкість. За словами автора, його роботу доступні такі тонкі деталі міміки, які неможливі для жодного іншого робота, повідомляє Новости технологий.
Творці робота Geminoid-F, в порівнянні з початковим його варіантом, пішли на значне спрощення його конструкції. Це по-перше, здешевило проект, і тепер його вартість становить близько 110 тисяч доларів, а по-друге, дозволило позбутися від використання великих пневматичних компресорних і розподільних коробок, які раніше розташовувалися поряд з роботом. Але, незважаючи на це, завдяки співробітникам компанії Kokoro Co. Ltd., які мають багатий досвід в анімації осіб роботів, приміром, Actroids і HRP-4C AIST, був досягнутий реалізм, що перевершує навіть міміку роботизованої голови Альберта Енштейна, зроблену компанією Hanson Robotics.
Робот Geminoid-F вже використовувався в лікарнях, пацієнти які запевнили розробників, що присутність усміхненою і уважною робота-доглядальниці (на жаль, його конструкція не дозволяє йому самостійно підніматися і ходити) дуже позитивно позначилася на їх настрої. В якості додаткових областей використання, робот може виступати в ролі реєстратора в готелях, гіда в музеях і в інших громадських місцях, пов’язаних зі спілкуванням.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).