Податки і збори, регулярні перевірки, отримання дозволів та ліцензування. Усі ці процедури є найбільшою проблемою для розвитку українського бізнесу. Про це місцевим бізнесменам повідомили представники Міжнародної Фінансової Корпорації.
У 2008-му дотримання цих регуляторних процедур коштувало приватному сектору понад 8 мільярдів гривень. А це додаткові робочі місця та заробітна плата. Відтак цей сектор економіки, за словами радника проекту “Інвестиційний клімат в Україні” Дмитра Пятаченка, потребує негайного реформування. Підприємець Віктор Мікіров понад 10-ть років займається виготовленням вікон, дверей та меблів. Бізнесмен переконаний регулярні перевірки та податки бізнесу не заважають.
Нині, за його словами, для покращення бізнесу потрібно розвивати внутрішній ринок, на якому б продавали товари українського виробника. Протягом минулого року Кабміном було прийнято близько 150-и постанов. Вони, кажуть чиновники, дещо покращують умови ведення бізнесу. До прикладу, тепер можна застосовувати принцип мовчазної згоди. Тобто підприємець може розпочати діяльність без отримання дозволу, якщо минає 10 днів з моменту надання усіх документів і він не одержує позитивної відповіді або відмови.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).