Компанія Boston Dynamics широко відома на ринку роботехніки завдяки своєму вдалому винаходу - чотириногому витривалому BigDog. Цей робот завбільшки з великого собаку покликаний стати гарною підмогою солдатам-піхотинцям - нею можна управляти, він слідує туди, куди направлять, і при цьому переносить корисні вантажі вагою до 136 кг на відстань 20 км зі швидкістю 6 км/ч.
У BigDog підвищена прохідність, без особливих труднощів він ходить по щебеню і кам’яним завалами, снігу і воді, навіть обледенілі поверхні не виведуть робота з ладу. Крім того, на особливу увагу заслуговує стійкість робота - він утримується на ногах і зберігає рівновагу навіть при сильних механічних поштовхах, не кажучи вже про сильні пориви вітру. Саме BigDog встановив світовий рекорд для транспортних засобів на ногах: він зміг пройти 20,5 км на одній заправці, не зупиняючись. Фахівці Boston Dynamics вже отримали замовлення на промислове виготовлення таких роботів від DARPA і Військово-морського флоту США на суму $ 32 млн.
Удосконалена версія робота отримає нову назву - LS3 (Legged Squad Support Systems). Крім того, роботу збільшать вантажопідйомність і навчать перестрибувати через перешкоди, обладнають камерами і модулем GPS. За допомогою комп’ютерної системи розпізнавання, робот буде йти за оператором, долаючи різні ландшафтні перешкоди. Він зможе і самостійно дістатися до заданого оператором місця, використовуючи мобільну платформу і систему GPS. Робот буде розрахований на перенесення 180 кілограмів вантажу. Запасу палива вистачить на 32 кілометри і 24 години пішого переміщення.
Для розвитку LS3, Boston Dynamics зібрала екстраординарну команду, що складається з інженерів і вчених від Boston Dynamics, Bell Helicopter, AAI Corporation, Carnegie Mellon, the Jet Propulsion Laboratory, and Woodward HRT. За контрактом до 2012 робот повинен бути вдосконалений для військового використання, включаючи здатність перейти вбрід водні перешкоди та працювати в гарячою, холодною, вологою, і брудної навколишньому середовищу.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).