В Коломийській гімназії імені Михайла Грушевського нещодавно введено систему “Класний журнал”, за допомогою якої батьки можуть відслідковувати наскільки успішним є їх чадо. Діти від такого нововведення не в захваті.
Розробником такої системи є вчитель інформатики та фізики Валерій Кольцюк, який більше 20 років працює з дітьми. З комп’ютером пан Валерій на “ти”. З Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з’явилася велика цікавість до комп’ютерів, збирав їх сам та навчився програмувати. Ці знання та безмежне бажання спростити роботу вчителям і підштовхнули Валерія Дмитровича на реалізацію ідеї створення он-лайн журналу успішності.
У вільний від роботи час, а це було лише вночі, працював вчитель над розробкою бази даних протягом кількох років. Йому допомагали слушними доповненнями та уточненнями змісту “Класного журналу” і адміністрація школи, і деякі вчителі.
Валерій Кольцюк детально розповів та показав як працює система. Вона розміщена на сайті гімназії. Кожна дитина має всій код, під яким вона чи її батьки можуть зайти і подивитися поточні оцінки. Ніхто сторонній не може переглядати успішність школяра, тому що, за переконаннями розробника “Класного журналу”, це – приватна інформація і відкрито її оприлюднювати було б неправильно. На даний час у віртуальний журнал вносять оцінки лише троє вчителів, які викладають історію, математику та сам Валерій Дмитрович. Решта вчителів трохи побоюються мати справу з комп’ютером.
Ця система допоможе батькам бути в курсі всіх оцінок та за що вони були отримані, тому що вчитель може писати коментар. Класний керівник також може контролювати успішність дітей, а при зведенні звітності вже не треба буде довго сидіти з калькулятором і підраховувати середній бал – “Класний журнал” про все дбає сам. Крім того, батьки дуже часто турбують вчителів та відволікають від проведення уроків, а ця система дасть можливість через Інтернет слідкувати за навчальними досягненнями дітей. Вчитель каже, що роботи ще є достатньо над “Класним журналом”, адже там можливості в доповненні різноманітними опціями для зручності користування практично безмежні, але єдине чого бракує – це часу. Планує Валерій Дмитрович підключати до програмістської роботи своїх учнів, щоб здобували перший досвід.
В майбутньому Валерій Кольцюк сподівається, що його системою будуть користуватися в усіх школах Коломиї і не тільки. Паперовий журнал все рівно буде вестися, адже це – офіційний документ. Віртуальний журнал буде просто його доповненням. Буде можливість відмовитися від щоденників, тому що вони в старших класах не ефективні, вирвані сторінки нікого вже давно не дивують. Зовсім скоро в кожному кабінеті шкіл на вчительському столі стоятиме комп’ютер, під’єднаний до глобальної мережі, відразу ж і виставлятимуться оцінки. Поки що ще є над чим попрацювати, але головне, що відомий напрямок руху.
Автор: Оксана РИЖУК, Коломия ВЕБ Портал
Обговорити на форумі
Як стати програмістом?
2015-12-23 04:30:13
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
|
"Герой поневолі" в Коломиї
2015-11-16 01:05:30
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
|
ЄC надумав серйозно ускладнити життя Facebook та Google через персональні дані
2015-10-06 11:59:44
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
|
Небезпека виникнення пожеж
2015-10-02 03:02:14
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
|
Про прощання з життям: у Данії існує служба, що виконує останні бажання невиліковних людей.
2015-10-02 01:45:07
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
|
Уряд виділив 140 млн грн на "шерифів" в українських селах
2015-09-23 05:59:57
Уряд передбачив 140 млн грн на реформування служби дільничих міліціонерів у невеликих населених пунктах
|
Молодь витрачає на селфі 54 години на рік
2015-09-23 04:20:29
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
|
У коломиї розташується гірсько-піхотна бригада
2015-09-23 02:50:02
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
|
За скільки годин можна заробити на новий iPhone 6 в різних країнах світу (інфографіка)
2015-09-23 12:50:31
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).
|
ООН оприлюднила шокуючий прогноз щодо біженців у Європі
2015-09-22 06:39:49
850 тисяч біженців приїдуть у ЄС впродовж наступних двох років. І це лише мінімальні розрахунки, які оприлюднили в ООН.
|