Студент Массачусетського технологічного інституту Radu Gogoana разом з командою однодумців будує повністю електрифікований автомобіль на основі значного 2010 Mercury Milan Hybrid.
Планується, що з електричною силовою установкою цей автомобіль буде набирати швидкість до 161 км/год, розганятися до швидкості 100 км/год за 9 секунд, а його заряду акумулятора вистачить на відстань в 320 км, повідомляє Новости технологий.
Кожен член MIT’s Electric Vehicle Team, а саме так вони себе і називають, присвячує цьому проекту близько 100 годин на тиждень. Проект, до речі, теж має свою назву - elEVen. Студенти сподіваються закінчити проект в кінці 2010 року. Багато з сучасних електричних транспортних засобів вимагають занадто багато часу для підзарядки, приблизно дві з 12 годин роботи. Саме тому проект elEVen може мати велике значення для автоіндустрії.
Для роботи команда використовує 7905 літій-йоно-фосфатних батарей від A123Systems з дуже низьким внутрішнім опором. Двигун автомобіля, що охолоджується оливою, важить 138 кілограмів. Спочатку він був розроблений, щоб використовуватися в 15 000-кілограмовому електричному автобусі.
Щоб привести 250 кінських сил автомобіля в дію, буде потрібно 350 кіловат. Цього достатньо щоб вивести з ладу плавкі запобіжники на 20 житлових будинках відразу. Для того щоб отримати таку потужність, студентам доведеться підключатися до електростанції Массачуссетського технологічного інституту.
Звичайно, не у кожного автовласника є доступ до таких ресурсів, однак розробники вважають, що як тільки електромобілі займуть свою нішу на ринку, кількість електрозаправок відразу зросте. Вартість проекту, за винятком робочої сили, оцінена в 200 000 $, однак більша частина матеріалів була пожертвувана, і команді Electric Vehicle Team не платять. Одні тільки батареї коштують приблизно 80 000 $.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).