Науково-дослідна команда Shweeb, очолювана Geoffrey Barnett, протягом шести років проектували нову транспортну систему. Саме вона, на думку розробників, зможе стати гідним варіантом для переміщення по місту.
Проблема перенаселення великих міст невідривно пов’язана з критичною ситуацією на дорогах. Багатогодинні пробки, забруднене повітря, високі ціни на пальне, все це ускладнює використання звичних видів автотранспорту, повідомляє Новости технологий.
Тоді як проект, представлений Shweeb, повністю позбавлений цих недоліків. Він полягає в ідеї пересадити людини на підвісну монорельсову залізну дорогу. Одномісні прозорі пасажирські капсули з педальним управлінням розвивають, до всього іншого, пристойну швидкість - до 90 км/год. Людина, що крутить педалі, переміщається по рельсі в чітко заданому напрямку. Діючу модель подібного транспорту можна випробувати в парку атракціонів у Новій Зеландії.
Можливо, сьогодні ця ідея здається мало придатною для реального міського життя, але ж колись і трамваї викликали бурхливе обурення.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).