Дедалі частішими в Україні стали випадки, коли водії отримують поштою підроблені постанови з відповідними “доказами” про порушення ними правил дорожнього руху. Про це, зокрема, свідчать чимало повідомлень у ЗМІ (найчастіше в інтернеті) про такі випадки.
Оскільки з листопада 2008 року працівники ДАІ отримали право в низці випадків фіксувати порушення ПДР на фото- чи відеокамеру, а постанову про притягнення до адмінвідповідальності надсилати поштою, то деякі “умільці” знайшли спосіб заробляння грошей, фальсифікуючи такі постанови і докази. Для цього спочатку фотографується на звичайну цифрову фотокамеру автомобіль, який рухається. Далі за допомогою спеціальних комп’ютерних програм такі фото відповідно обробляються (додаються, як правило, цифри перевищення швидкості), набираючи вигляду справжнього ДАІшного доказу. Далі ще легше виготовляється підроблений бланк постанови про порушення ПДР і квитанцію з реквізитами для сплати штрафу. Звісно, реквізити не Держказначейства, куди за законом мали б надходити кошти, а відкритого шахраями рахунка.
Отримавши такий лист, перш за все уважно роздивіться фото. Уточніть інформацію за телефоном довіри Державтоінспекції або ж підрозділу ДАІ, від якого нібито надіслали штраф. Звірте реквізити квитанції з даними на сайті Держказначейства (www.treasury.gov.ua). Для цього в розділі “Діяльність ДКУ” виберіть підрозділ “Новини ДКУ” і знайдіть новину за 3 грудня 2008 року “Реквізити рахунків, відкритих в органах Державного казначейства України для зарахування адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху”.
— До нашої організації з подібними проблемами рівненські водії поки що не звертались, — говорить голова правління ГО “Спілка водіїв” Сергій ОВЧИННІКОВ. — Однак ми просимо водіїв бути дуже пильними і якщо виникне підозра, що їм надійшли подібні сфальсифіковані постанови, одразу повідомляти про це відповідні правоохоронні органи, повідомляє ОГО.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).