Українці мають можливість разом з польськими партнерами впроваджувати у життя деякі інвестиційні проекти, які будуть фінансуватися з Європейського Союзу.
Цей матеріал варто уважно почитати тим, хто шукає капітал, тобто фінансові засоби, або просто – гроші.
У Польщі є кілька фірм, які в рамках фінансового і економічного дорадництва, можуть знайти для клієнта фінансування з різних джерел, зокрема й з каси ЄС.
Тадеуш ДУШИНСЬКИЙ з міністерства сільського господарства Польщі, який раніше два роки працював в Американсько-Польсько-Українській Ініціативі Співпраці ПАУЧІ, розповідає саме про це. Адже, він має причетність до однієї з таких консультативних фірм:
- Ми шукаємо партнерів серед неурядових організацій, які зацікавлені співпрацею у ділянці вивчення законів Європейського Союзу, ознайомлення з його стандартами, сертифікатами, чи вивчення сфери охорони довкілля. Йдеться про те, що певні проекти з цих ділянок вже застосовані в Польщі і тепер за кошти Євросоюзу, їх можна втілювати у життя далі, у наших сусідів, але робити це тепер можна спільно.
Якщо така інформація потрапить до відповідних партнерів в Україні, то консультативна фірма із Торуня DORFIN, що її очолює багаторічний директор банку, але ще молода людина Яцек БЛАЖЕЄВСЬКИЙ, допомагатиме у вирішенні цих справ. Він вже не один такий євросоюзний проект впровадив у життя і тепер з‘явився шанс втілення проектів під егідою ЄС, наприклад, в Україні, але для цього потрібні партнери.
І партнерами можуть бути організації, фірми…
- Перш за все, можуть бути неурядові організації, може бути якась регіональна адміністрація, чи можуть бути фірми, які саме будуть зацікавлені екологічними справами чи енергетичним заощадженням чи відновлювальною енергією і так далі.
Як це може виглядати на практиці – український партнер зголошується до польського і разом…
- Так, вони підписують угоду, складають бізнес-план з вказанням термінів його реалізації, з кошторисом і потім спільно над ним працюють. Проект може втілюватися у життя приблизно до двох років.
Що найперше повинні зробити українські партнери?
- Перша справа, що вони повинні були б приймати експертів з польського боку, потім вони й самі приїжджали б до Польщі, аби побачити, як це робиться. А вже інші деталі, будуть відомі після зустрічей з українським партнером.
Раніше такі євросоюзні проекти були реалізовані у Польщі для місцевих адміністрацій, для фірм, для інших структур.
Щодо коштів, наприклад, української сторони, то певно йдеться про витрати на перебування в готелі відповідного експерта, його харчування і все.
Словом, зацікавлені можуть увійти на інтернетну сторінку www.dorfin.pl і ознайомитися з умовами участі у спільному євросоюзному проекті, повідомляє Польське радіо.
Обговорити на форумі
Як стати програмістом?
2015-12-23 04:30:13
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
|
"Герой поневолі" в Коломиї
2015-11-16 01:05:30
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
|
ЄC надумав серйозно ускладнити життя Facebook та Google через персональні дані
2015-10-06 11:59:44
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
|
Небезпека виникнення пожеж
2015-10-02 03:02:14
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
|
Про прощання з життям: у Данії існує служба, що виконує останні бажання невиліковних людей.
2015-10-02 01:45:07
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
|
Уряд виділив 140 млн грн на "шерифів" в українських селах
2015-09-23 05:59:57
Уряд передбачив 140 млн грн на реформування служби дільничих міліціонерів у невеликих населених пунктах
|
Молодь витрачає на селфі 54 години на рік
2015-09-23 04:20:29
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
|
У коломиї розташується гірсько-піхотна бригада
2015-09-23 02:50:02
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
|
За скільки годин можна заробити на новий iPhone 6 в різних країнах світу (інфографіка)
2015-09-23 12:50:31
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).
|
ООН оприлюднила шокуючий прогноз щодо біженців у Європі
2015-09-22 06:39:49
850 тисяч біженців приїдуть у ЄС впродовж наступних двох років. І це лише мінімальні розрахунки, які оприлюднили в ООН.
|