На відео чоловіки зізнаються, що хтось з них – таксист, хтось – прораб, хтось – студент чи програміст. Але зараз всі вони воюють, аби захистити нашу свободу.
“Жоден з нас не народжений для війни”, стверджують творці відео.
Проект розповідає про звичайних чоловіків, які щоденно самовіддано виконують свій військовий обов’язок перед Україною.
“Кожного з них ви могли бачити у парку, зустріти в черзі у магазині або банку, бо не існує людини, яка була б спеціально народженою для війни, та всі ми змушені сьогодні захищати рідну країну”, - кажуть автори ролика.
Відео на підтримку української армії є результатом співпраці трьох творчих одиниць: агентства Banda Agency, продакшн компанії Radioaktive Film та американського режисера швейцарського походження Марка Реймонда Вілкінса.
З самого початку революційних подій у Києві, Марк активно підтримував протести проти колишньої влади та переймався долею України. Тому, побачивши сценарій, він одразу виявив бажання взяти участь.
Підготовка до зйомок тривала протягом двох місяців. Знімальна група у складі шістдесяти людей працювала виключно на громадських засадах; техніку для зйомок безкоштовно надали рентал компанії, а всі інші витрати покрили продакшн, режисер та агентство за свій кошт.
У ролях - як актори і прості люди, сам ролик - не документальний, розповів “Українській правді. Життя” креативний директор Banda Agency Павло Клубнікін.
Також Національну кампанію для Збройних сил України ”Кожен з нас” буде підтримано в Інтернеті та на міських вулицях.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).