27 серпня в приміщенні Кризового центру Управління ДСНС в області відбулося чергове засідання регіонального штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО.
В його роботі взяли участь представники департаментів Івано-Франківської обласної державної адміністрації, обласних громадських організацій та фондів.
Розпочинаючи засідання, заступник начальника Управління ДСНС в області підполковник служби цивільного захисту Володимир Пачків зазначив, що на території області перебувають 1497 осіб, з них 536 дітей. Психологами Управління ДСНС в2 області здійснюються психологічні консультування та супровід щодо покращення психологічної адаптації вимушених переселенців до умов у соціумі та знищення негативних психо-емоційних станів, також проведені відповідні тренінги в готелі «Бандерштадт», загалом рятувальники роблять все можливе, щоб тимчасові переселенці відчували себе захищеними, адже багато з них вирішили зробити Прикарпаття своєю другою домівкою.
Також Володимир Васильович підкреслив, що на сьогодні в області є 72 вільних об’єкти, в яких можна поселити 51 особу для тимчасового проживання.
Перший заступник керівника регіонального штабу Леся Аронець повідомила, що на 22даний момент найголовніші проблеми для тимчасових переселенців – це оформлення у шкільні заклади, адже з понад п’яти сотень дітей - 284 шкільного віку, а також відсутність теплого осіннього одягу. Тож вона закликала представників громадських організацій та фондів посприяти формуванню шкільних комплектів для учнів - від ранців до зошитів та ручок та збирання теплого одягу для переселенців.
На засіданні регіонального штабу обговорювалися поточні питання щодо оптимізації надання послуг тимчасовим переселенцям, також було наголошено, що кожний день на Івано-Франківщину прибуває кілька десятків нових переселенців і регіональним штабом й надалі робитиметься все можливе для допомоги людям, які покинули свої рідні домівки.
Джерело:
Управління ДСНС в Івано-Франківській області
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).