30 травня Центр міжнародних проектів “Євроосвіта” у партнерстві з міжнародною групою експертів представив 8-й академічний рейтинг вищих навчальних закладів України “Топ- 200 Україна”.
В авангарді українських університетів протягом всіх 8 років впевнено залишаються Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут ” та Київський національний університет ім. Шевченка.
У зв’язку з дуже схожими значеннями інтегрального показника для обох лідерів, і їх значним відривом від групи інших університетів, цього року команда проекту “Топ 200 Україна” присудила їм загальне перше/друге місце. Обидва лідери проводять активну роботу з усіх напрямків своєї діяльності.
У першій десятці університетів зберегли свої місця Харківський національний університет ім. Каразіна (3 місце), Національний університет “Києво-Могилянська академія” (4 місце), Національний гірничий університет (7 місце), Дніпропетровський національний університет (10 місце).
Поліпшили свої позиції НТУ “Харківський політехнічний інститут” (5 місце), Національний університет “Львівська політехніка” (6 місце). Також до ТОП - 10 увійшов Львівський національний університет ім. Франка, перемістившись з 14 на 9 позицію.
Двадцять кращих університетів рейтингу “ТОП- 200 Україна”
Методика рейтингу побудована відповідно до міжнародних принципів ранжирування університетів і передбачає проведення порівняльного аналізу досягнень університетів різних типів на основі ряду універсальних критеріїв.
У використовуваній методиці діяльність вищих навчальних закладів оцінюється за допомогою агрегованого показника (інтегрального індексу), який формується на підставі індикаторів прямого вимірювання (80 %), експертної оцінки якості підготовки випускників ВНЗ представниками роботодавців та академічного співтовариства (15 %), а також з використанням міжнародних наукометричних і веб-метричних даних (5 %). Інтегральний індекс представлений трьома складовими: якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання, міжнародне визнання.
Сьогодні все більше людей задумуються про те, як стати програмістом. Часто з цього приводу висловлюються радикально протилежні думки - хтось каже, що для цього потрібні роки глибокої технічної освіти та ще кілька років практики…
За просвітницької ініціативи Культурологічного проекту “Коломия – наше місто” (адвокат Михайло Петрів), запрошує вас на презентацію графічного роману “Герой поневолі”, яка відбудеться за присутності авторів 18 листопада 2015 р. в місті Коломиї…
6 жовтня Суд Європейського Союзу оголосить рішення у справі щодо захисту даних, що може означати початок важких часів для Facebook та інших інтернет-велетнів…
З настанням похолодання значно зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. Це пояснюється, в першу чергу, збільшенням періоду експлуатації печей, електронагрівальних приладів, та необережного поводження з вогнем.
У 2006-ому році в Данії, водій швидкої допомоги перевозив пацієнта з однієї лікарні до іншої.
Пацієнт - смертельно хвора людина, що провела три місяці поспіль на лікарняному ліжку. Під час поїздки він дуже хотів побачити канал Влардінген востаннє. Він хотів трошки побути на сонці та вітру, відчути запах води, перш ніж знову повернутися до лікарні.
Згідно з дослідженням компанії Luster Premium White, мілленіали (покоління, що народилося в 90-х - початку 2000-х) витрачають на селфі у середньому 54 години на рік
22 вересня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з командиром новоутвореної 10-ї гірсько-піхотної бригади, Героєм України, підполковником Василем Зубаничем.
Швейцарський фінансовий холдинг опублікував рейтинг, в якому підраховано кількість годин, які доведеться пропрацювати середньостатистичним жителям різних міст для того, щоб дозволити собі iPhone 6 (16GB).